Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-03

 





JARRELL MILLER POPRZEDZI 4 LISTOPADA WALKĘ WILDERA

Deontay Wilder (38-0, 37 KO) wróci między liny 4 listopada w hali Barclays Center na Brooklynie. To już praktycznie przesądzone. Wisi nad nim co prawda obowiązkowa obrona pasa WBC wagi ciężkiej z Bermane'em Stiverne'em (25-2-1, 21 KO), ale telewizja Showtime nie akceptuje takiej walki. Kto stanie więc naprzeciw championa?







FIDURA, LETKIEWICZ, STELMACH - WRACAJĄ DO GRY

Krajowe federacje mają czas do 15 sierpnia, aby zgłaszać swoje kadrowiczki na Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie. Gliwice stały się Polską kolebką, a zarazem miejscem testów kobiecych ekip z całego świata. Do tej chwili oficjalne potwierdzenia uczestnictwa organizatorzy otrzymali od piętnastu ekip, nic dziwnego, że wracają dawne tryumfatorki turnieju, jest to okazja by zmierzyć się z najlepszymi.





JEDNAK NIE BĘDZIE REWANŻU HAYE'A Z BELLEW? - 'TEMAT UMARŁ'

Realny stan rzeczy, czy jedynie medialna zasłona dymna? Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że ogłoszenie grudniowego rewanżu pomiędzy Tonym Bellew (29-2-1, 19 KO) a Davidem Haye'em (28-3, 26 KO) to jedynie formalność, tymczasem Eddie Hearn - promotor Bellew, stwierdził nieoczekiwanie, że taki pojedynek jest niemożliwy do zorganizowania. Dlaczego? Jak zwykle rozchodzi się o pieniądze.



MENEDŻER ORTIZA: JESTEŚMY GOTOWI WALCZYĆ Z JOSHUĄ W LISTOPADZIE

Władimir Kliczko pożegnał się z zawodowym boksem, a zatem Anthony Joshua (19-0, 19 KO) w kolejnym pojedynku spotka się w ringu prawdopodobnie z obowiązkowym pretendentem, Kubratem Pulevem (25-1, 13 KO). Menedżer Luisa Ortiza (27-0, 22 KO) przypomina jednak, że Kubańczyk jest po Bułgarze następny w kolejce do starcia z Brytyjczykiem i deklaruje, że jego klient w każdej chwili jest w stanie przyjąć od obozu mistrza ofertę walki.


REWANŻ MURATA vs N'JIKAM 22 PAŹDZIERNIKA W TOKIO

Hassan N'Dam N'Jikam (36-2, 21 KO) i Ryota Murata (12-1, 9 KO) spotkali się 20 maja na terenie złotego medalisty olimpijskiego z 2012 roku. I choć to reprezentant gospodarzy był wyraźnie lepszy, to nieoczekiwanie przegrał na własnych śmieciach niejednogłośnym werdyktem. Ale na szczęście już wkrótce będzie miał okazję do rewanżu.