Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-12

 
JOSHUA: SPRAWIĘ, ŻE KLICZKO BĘDZIE POPEŁNIAŁ BŁĘDY

- To największa i najciekawsza walka w wadze ciężkiej od dekady. Młody lew kontra legenda, ten pojedynek będzie dużo większym wydarzeniem niż rewanż Frocha z Grovesem i możemy sprzedać nawet dziewięćdziesiąt tysięcy biletów - zaciera ręce Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO), mając na myśli jego unifikacyjne starcie z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) 29 kwietnia na stadionie piłkarskim Wembley w Londynie.
TRENER JOSHUY: JESTEM PEWIEN, ŻE ANTHONY POKONA KLICZKĘ

Przed drugą obroną pasa IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (18-0, 18 KO) wrócił pod skrzydła Roba McCrackena, który ukształtował go jako zawodnika w czasach boksu olimpijskiego. Angielski król nokautu zdemolował Erica Molinę i w ostatni weekend kwietnia spotka się z prawdziwą legendą, Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). - Jestem więcej niż pewien, że Anthony zwycięży - deklaruje stary/nowy trener championa.

FOTORELACJA: PODSUMOWANIE IV MTB W WODZISŁAWIU

Tegoroczny, Międzynarodowy Turnieju Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego to start 65 zawodników z klubów krajowych i zagranicznych. Prezentujemy krótką fotorelacje z wydarzenia, którego czwarta edycja przebiegała pod hasłem 'Dopalacze kradną życie' i 'Uzależnienia drogą donikąd'.