GRABOWSKI CHCE W MARCU WALKI BALSKI vs JEŻEWSKI

Mariusz Grabowski kolejną galę z cyklu BudWeld Boxing Night zorganizuje 4 marca wspólnie z Andrzejem Gmitrukiem. I właśnie tego dnia chętnie skonfrontowałby Adama Balskiego (7-0, 6 KO) z Nikodemem Jeżewskim (12-1-1, 7 KO). Obaj są zawodnikami stajni Tymex Boxing Promotion.

W sobotni wieczór Jeżewski przegrał co prawda przed czasem z faworyzowanym Michałem Cieślakiem (15-0, 11 KO) w trzeciej rundzie, ale - po pierwsze, rywal uderzył go, gdy już klęczał, po drugie, sędzia zdecydowanie się pospieszył, i w końcu po trzecie, wcześniej po mocnym prawym na szczękę to Cieślak nieoczekiwanie był liczony po raz pierwszy w zawodowej karierze.

- Cieszę się, że Nikodem deklaruje chęć podejmowania kolejnych wyzwań. Ja już mam pomysł. Ma ze mną ważny kontrakt do maja 2018 roku, więc jeszcze półtora roku. W stawce będzie wykupienie się z kontraktu. Jeśli podejmie rękawice, po tej potyczce będzie już wolnym zawodnikiem. Oczywiście jeśli będzie wielkie ciśnienie, zgodzę się na rewanż z Cieślakiem, ale dla mnie w tej chwili priorytetem jest walka Nikodema z Adamem Balskim. To byłaby naprawdę ciekawa konfrontacja. Wcześniej Jeżewski twierdził, że taki pojedynek nic mu nie daje. Ale sporo się od tego czasu zmieniło. On ma już porażkę na koncie, zaś Balski pokonał Brudowa. To dobre rozwiązanie i ciekawa oferta dla kibica - mówi Grabowski.

- Jeżeli Jeżewski dostanie rewanż z Cieślakiem, to ja przecież też na tym korzystam, bo w momencie, gdy mój zawodnik bije się na obcych galach, ja dostaję z tego spory procent. Na moich galach zabieram swoim dużo, dużo mniej. Dla mnie każde rozwiązanie będzie dobre, natomiast podkreślam raz jeszcze, że przede wszystkim chciałbym teraz walki Nikodema z Balskim. Zresztą jeśli Jeżewski chce się uwolnić z kontraktu, to musi podjąć takie wyzwanie. Po ewentualnym rewanżu z Cieślakiem wciąż będzie moim pięściarzem. To chyba fair propozycja. Tym bardziej, że Nikodem chce wyzwań, chce dużych walk, a starciem z Cieślakiem pewnie parę osób pozytywnie zaskoczył. Proponuję taki pojedynek na początku marca, czasu na przygotowania jest więc sporo. On chce wyzwań, Balski też chce wyzwań, więc pomysł wydaje się mi bardzo ciekawy. Dla obu będzie to wieczór prawdy. Gala odbędzie się pod hasłem "Noc Prawdy" - dodał promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 12-12-2016 21:42:42 
"On ma już porażkę na koncie, zaś Balski pokonał Brudowa." Uwielbiam takie coś... Sam pomysł zestawienia jest bardzo ciekawy i z chęcią obejrzałbym pojedynek. Nikodem dużo zyskał walką z Cieślakiem.
 Autor komentarza: GaD1
Data: 12-12-2016 22:25:48 
Niech się Jeżewski ogarnie, bo miał długi zastój i zaraz go będą przerzucać jak starą szmatę. Oczywistym jest, że gdzie nie pójdzie walczyć bez zaplecza to przegra, a później całkiem ciekawy gość będzie jeździł jak Talarek czy Rusiewicz po gościnnych występach zamiast budować swoją markę. Już porażka z Cieślakiem jest problemem, bo ma 1 w rekordzie, a każdy widział, że Cieślak do momentu lucky puncha robił z nim co chciał, więc kolejna trudna walka z Balskim to będzie samobój. Najlepiej niech się przeprosi z Grabowskim i tyle.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 12-12-2016 22:41:47 
To zestawienie byłoby ciekawe, ale lepiej jakby Jeżewski wziął najpierw jakąś walkę na przetarcie, zrzucenie rdzy.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 12-12-2016 23:35:06 
@GaD1
Myślę, że nadużywa się stwierdzenie "lucky punch". Był to dobrze wyczekany, precyzyjny cios w szczęke. Lucky punch to był Smith Fonfara, gdzie Smith nawet nie widział gdzie bije (choć Andrzej mu dużo pomógł).
 Autor komentarza: skud
Data: 13-12-2016 02:49:06 
Jezewski powinie posparowac z Glowackim i Wlodarczykiem.Przydala by sie tez jakas walka w miedzyczasie zeby zaliczyl kilka rund.Balski ,bedzie musial taktycznie dobrze rozegrac walke z Jezewskim to jest jakas szansa na wygranie inaczej przegra przez TKO.Stawiam 6-4 ze wygra Jezweski.
 Autor komentarza: mik36
Data: 13-12-2016 09:45:51 
Nikodem nie jest zawodnikiem Grajewskiego .
 Autor komentarza: Furmi
Data: 13-12-2016 10:27:27 
Grajewskiego nie, ale Grabowskiego już jak najbardziej ;)
 Autor komentarza: mik36
Data: 13-12-2016 11:45:51 
mój błąd chodziło mi oczywiście o Grabowskiego , jest ponoć nawet wyrok sądowy że już nie jest
 Autor komentarza: Furmi
Data: 13-12-2016 12:01:27 
Porozmawiamy za kilka miesięcy...
PS - skoro jest taki wolny, to dlaczego Wasilewski zapłacił Grabowskiemu jego procenty?
 Autor komentarza: TRM
Data: 13-12-2016 13:25:44 
no właśnie Furmi znasz jakie szczególy na ten temat? ciekawe czy Jeżewski to konsultował to z jakimś dobrym prawnikiem, bo zwykle w takich konfliktach wychodzi na korzyść propomotora
 Autor komentarza: Furmi
Data: 13-12-2016 13:37:49 
Ja znam tylko jedną stronę i to wygląda rzeczywiście tak, że Nikodem jest chyba dalej zawodnikiem Tymexu. Nie zgłębiałem jednak drugiej strony, więc nie będę się tu wypowiadał na tak lub nie.
Wiem za to, że Grabowski dostał swoje procenty za ten start na czyjejś gali, a skoro tak było, to raczej powinno potwierdzać, że Nikodem aż tak wolny jak myśli nie jest. Ale być może są jakieś inne zapisy/luki, o których nie wiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.