Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-02

 XI MMŚ 2016: NATALIA WOJDAK vs. PAULINA NOWAK

Zapowiedź tego co będzie nas czekać w trzecim dniu XI Międzynarodowych Mistrzostw Śląska (31.08.-03.09.2016). Prezentujemy polsko-polski pojedynek, a jakże zacięty. Naprzeciw siebie Natalia Wojdak (Copacabana Konin) i Paulina Nowak (Adrenalina Wrocław) - zdaniem komentatora, sędziego boksu zawodowego, Włodzimierza Kromki, należały się wielkie brawa za postawę w ringu i obydwie zasłużyły obydwie na zwycięstwo, ale ręka - w wymownym geście - podniesiona przez sędziego będzie tylko jednej zawodniczki. Zestawienie par kolejnego dnia rywalizacji w rozwinięciu.


WYNIKI PÓŁFINAŁOWYCH WALK SENIOREK XI MMŚ 2016

Emocje półfinałowych rywalizacji kobiet w XI Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska za nami. Jutro wielki finał od godziny 16:00, a że kadetki i juniorki dały przykład wspaniałych umiejętności to możemy się spodziewać pięknego boksu. W rozwinięciu zdjęcia i wyniki oraz zestawienie par finałowych.

MARQUEZ JUŻ NIE WRÓCI?

Marzenia Juana Manuela Marqueza (56-7-1, 40 KO) o powrocie ze sportowej emerytury oddalają się z każdym dniem. Równie legendarny trener Nacho Beristain poinformował, że jego wielki podopieczny od kilku tygodni nie trenuje, a przecież niedawno obchodził już 43. urodziny.WIDEO: ELŻBIETA WÓJCIK vs KATARINA CSICSAIOVA

Na rozgrzewkę przed dzisiejszymi walkami seniorek prezentujemy rozruch po długiej przerwie naszej złotej Eli Wójcik, która zadeklarowała nie tylko w słowach, ale i w czynach chęć powrotu do boksowania na poważnych imprezach w kraju i za granicą, o czym powiedziała nam w wywiadzie. Zapraszamy do obejrzenia walki - tym bardziej, że dziś w pojedynku wieczoru zobaczymy Ją w walce z Love Holgersson (Szwecja).WYNIKI WALK TRZECIEGO DNIA XI MMŚ 2016

Coraz ciekawszy boks można zaobserwować wśród kobiet. Dzisiejsze starcia najmłodszych przedstawicielek trudnej sztuki na pięści to dowodzą, że mimo wieku są nad wyraz dojrzałe pięściarsko. Prezentujemy wszystkie wyniki i zdjęcia zwycięzców. Zapraszamy na serie wieczorną od godz. 17:00, kiedy to zobaczymy już seniorki.


KONRAD DĄBROWSKI WRÓCI W WIELICZCE?

- Cały czas jestem w reżimie treningowym. Wystarczy jeden telefon i jestem w stanie w ciągu dwóch tygodni zbudować formę startową - mówi Konrad Dąbrowski (8-1, 1 KO), który drugą tegoroczną walkę stoczy prawdopodobnie na początku października podczas gali w Kopalni Soli w Wieliczce.