OFICJALNIE: JOSHUA 26 LISTOPADA W MANCHESTERZE - KTO RYWALEM?

Redakcja, Informacja prasowa

2016-09-02

To co prawda tylko formalność, ale już oficjalnie potwierdzono, że Anthony Joshua (17-0, 17 KO) w drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF zaboksuje 26 listopada podczas gali w Manchesterze.

Pomimo sporych różnic pomiędzy promotorami nadal głównym faworytem do starcia z angielskim gladiatorem pozostaje Kubrat Pulew (23-1, 12 KO). Ostateczna decyzja co do rywala zapadnie na pewno do końca miesiąca. Nieoczekiwanie w gronie kandydatów znalazł się teraz David Price (20-3, 17 KO), który niedawno ogłosił światu, że znokautował Joshuę pięć lat temu podczas sparingu.

- Kiedy rozpoczynałem zawodową karierę, jeździłem po całym kraju i cieszę się z powrotu na północ - mówi Joshua, który pięć ostatnich potyczek stoczył w hali O2 Arena w Londynie. Tym razem będzie to obiekt Manchester Arena. Anthony zaboksował tu dwa lata temu, pokonując Konstantina Airicha w połowie trzeciej rundy.

ANTHONY JOSHUA: SERWIS SPECJALNY >>>

- Nie mogę się już doczekać, by wrócić do Manchesteru i pokazać tamtejszym kibicom, jak duże postępy poczyniłem przez te dwa lata.