KONRAD DĄBROWSKI WRÓCI W WIELICZCE?

Piotr Fajks, Informacja własna

2016-09-02

- Cały czas jestem w reżimie treningowym. Wystarczy jeden telefon i jestem w stanie w ciągu dwóch tygodni zbudować formę startową - mówi Konrad Dąbrowski (8-1, 1 KO), który drugą tegoroczną walkę stoczy prawdopodobnie na początku października podczas gali w Kopalni Soli w Wieliczce.

- Trenuję dwa razy dziennie, a pomiędzy swoimi zajęciami prowadzę jeszcze treningi z innymi ludźmi. Trzeba jakoś zabić czas między jednym a drugim treningiem, no i trochę dorobić. Z tego co mówił mi promotor, mam pozostawać w gazie, tak by ewentualnie w każdej chwili móc wejść w sparingi. Kolejną walkę stoczę prawdopodobnie w październiku na dystansie sześciu rund. W tym momencie pracujemy dużo nad małymi detalami technicznymi. Nie ukrywam, że chciałbym już wkrótce udać się do Anglii na sparingi - mówi pięściarz z Warszawy, który ostatni występ zanotował w kwietniu, gdy pokonał na punkty doświadczonego Andrieja Staliarczuka.

- Dawno nie boksowałem, jest we mnie ogromny głód walki i czekam na jakieś konkrety. Wspólnie z moim promotorem uzgodniliśmy, że jestem jeszcze młody i mam czas na toczenie pojedynków, dlatego moją karierę będziemy prowadzili powoli i rozsądnie. Mam w tym roku zagwarantowane jeszcze dwie walki i nie mogę doczekać się już powrotu na ring - dodał Dąbrowski.