Archiwum wiadomości z dnia: 2016-07-04

 
CHILEMBA ZAMIERZA NAUCZYĆ KOWALIOWA DOBRYCH MANIER

Dokładnie za tydzień należący od dobrych kilku lat do światowej czołówki wagi półciężkiej Isaac Chilemba (24-3-2, 10 KO) dopiero po raz pierwszy zaatakuje pas mistrzowski, i to od razu w trzech wersjach - WBA, WBO i IBF. Jego rywalem w poniedziałkowy wieczór w Jekaterynburgu będzie doskonały Siergiej Kowaliow (29-0-1, 26 KO).

KOWALIOW vs WARD: JOHNNY NELSON STAWIA NA AMERYKANINA

Bokserski świat już czeka na 19 listopada, bo właśnie tego dnia ma dojść do elektryzującej niemal wszystkich potyczki na samym szczycie wagi półciężkiej pomiędzy Andre Wardem (29-0, 15 KO) a Siergiejem Kowaliowem (29-0-1, 26 KO). Większość ekspertów stawia na Rosjanina, lecz jeden znany Brytyjczyk wyraźnie obstaje za Amerykaninem.


PIERWSZE WYNIKI I ZESTAWIENIE DRUGIEGO DNIA WALK - XXII OOM

Może będę w pewnym stopniu nieobiektywny, ale dostrzegam ostatnio wśród młodego pokolenia zdecydowany wzrost zainteresowania i dużą aktywność klubową Mazowsza - co widać było na Mistrzostwach Europy skąd przyjechał brązowy medalista i duża część zawodników wygrywająca swoje walki na OOM była właśnie z Okręgu Warszawsko-Mazowieckiego. Wyniki eliminacji i zestawienie walk o ćwierćfinał w rozwinięciu.