Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-26

 WILDER DO JOSHUY: ZRÓBMY TO JUŻ TERAZ!

Anthony Joshua (17-0, 17 KO) mówi o spotkaniu z Furym, Kliczką lub Parkerem, a tymczasem zaraz po tym, jak pokonał Dominika Breazealea (17-1, 15 KO), napłynęło wyzwanie zza oceanu. Walki unifikacyjnej z mistrzem IBF chce Deontay Wilder (36-0, 35 KO), posiadacz tytułu WBC w wadze ciężkiej.OBÓZ FURY'EGO ODPIERA ZARZUTY: SZYKUJEMY SIĘ NA PAŹDZIERNIK

- Mam nadzieję, że to nie jest żadna poważna sprawa. Zresztą nie wiem też, czy to prawdziwa informacja. Fury to duży atut boksu zawodowego, bez względu na to, czy go prywatnie lubię, czy też nie. Nasza walka wzbudziłaby przecież ogromne zainteresowanie. Mam więc nadzieję, że to nic poważnego - mówi Anthony Joshua (17-0, 17 KO), komentując sensacyjne doniesienia o rzekomym złapaniu Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) na stosowaniu dopingu.


TERAZ PARKER DLA JOSHUY? OBIE STRONY SĄ NA TAK

- Miałem nadzieję na spotkanie ze zwycięzcą rewanżu Kliczki z Furym, lecz wobec przełożenia terminu, być może kolejnym rywalem będzie teraz Parker - stwierdził Anthony Joshua (17-0, 17 KO), który pokonując Dominica Breazeale'a (17-1, 15 KO) po raz pierwszy obronił wczoraj wieczorem tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF.