Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-16

 WIDEO: WALKA LEŚNIAK vs JACKOWIAK

Podczas sobotniej gali w Kędzierzynie Koźlu czwarte zawodowe zwycięstwo zanotował Michał Leśniak (4-1, 2 KO), który w niecałe dwie minuty zastopował Patryka Jackowiaka (2-5-1, 1 KO). Teraz dzięki uprzejmości Polsatu prezentujemy Wam nagranie z tej potyczki.
CALLUM SMITH NA GALI BELLEW vs MAKABU

Callum Smith (19-0, 14 KO), jeden z najciekawszych zawodników dobijających się do walk mistrzowskich w wadze super średniej, kolejny pojedynek stoczy za niespełna dwa tygodnie podczas gali Bellew vs Makabu na stadionie piłkarskim Goodison Park w Liverpoolu.


PROMOTOR POWIETKINA: NIE OBLAŁ TESTÓW, MIAŁ DOPUSZCZALNĄ DAWKĘ

Andriej Riabiński nabył prawa do organizacji walki Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO) z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO) wykładając w przetargu 7,15 miliona dolarów. Ale jak wiemy, nie dojdzie do niej, a już na pewno nie w sobotę. Rosyjski bogacz i promotor tak jak pisaliśmy wcześniej jest przekonany, że starcie o pas WBC wagi ciężkiej zostanie tylko przełożone na inny termin i jest gotów o to walczyć w sądzie.

FOTORELACJA: BALSKI vs RUSIEWICZ

Przekonywaliśmy Was już od jakiegoś czasu o talencie Adama Balskiego (5-0, 4 KO), ale prawdopodobnie dopiero sobotnie zwycięstwo nad cenionym Łukaszem Rusiewiczem (21-24, 12 KO) sprawiło, że bliżej przyjrzycie się temu chłopakowi. Póki co powracamy do walki Adama z Łukaszem za sprawą obszernej fotorelacji.NIEPOKONANY NIEMIEC DLA STĘPNIA

Niemiecki "Młot" - Fabian Raab (9-0, 7 KO), będzie najbliższym rywalem Pawła Stępnia (3-0, 3 KO). Pojedynek odbędzie się 28 maja podczas gali w Szczecinie. Wszystko na jednym z portali społecznościowych potwierdził Andrzej Wasilewski.