ESPINOZA: MAYWEATHER-McGREGOR? JEŚLI LUDZIE BĘDĄ CHCIELI

Radio Rahim, boxingscene.com

2016-05-16

Stephen Espinoza, szef sportu w telewizji Showtime, nie wykluczył, że dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) a Conorem McGregorem.

Spekulacje na temat konfrontacji gwiazd boksu i MMA trwają już od kilkunastu dni. Początkowo wydawały się zupełnie wyssane z palca, ale potem sam Mayweather potwierdził, że jest zainteresowany taką walką.

MAYWEATHER: TA WALKA TO NIE PLOTKA >>>

- To trochę cyrk, ale jeśli ludzie chcą to zobaczyć, naszym zadaniem jest tego realizacja. Ludzie chcieli walki Mayweather-Pacquiao, więc im ją daliśmy. Jeśli chcą walki Mayweather-McGregor, a wygląda na to, że jest zainteresowanie, być może spędzimy nad tym trochę czasu - oświadczył Espinoza.

Mayweather od września przebywa na emeryturze, lecz nie ukrywa, że może niebawem powrócić między liny.

- Od czasu jego przejścia na emeryturę mieliśmy wiele rozmów, ale ostatnio dyskutujemy głównie o promocji. Promuje swoich zawodników i zaplanowaną na 21 maja galę [Lara-Martirosyan], nie wykonywałbym jednak swojej pracy, gdybym od czasu do czasu nie wspomniał o jego karierze. Droczy się z nami, mówi, że może wróci, ale zaraz dodaje, że jest szczęśliwy na emeryturze - powiedział Espinoza.