Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-10

 KOSELA vs NESTERENKO - CAŁA WALKA

Dwumetrowy Krzysztof Kosela (6-0, 5 KO) nie zwalnia tempa. W niedzielę na gali Siemiatycze Boxing Show znokautował w drugiej rundzie doświadczonego Ołeksandra Nesterenkę (9-6, 4 KO). Ukraiński "Gladiator" nie mógł pozbierać się po mocnym uderzeniu w okolicę ucha.


POLSKA GALA BOKSU 2 - LEGNICA

W najbliższą sobotę, na Legnickiej arenie wystąpią reprezentanci Dolnego Śląska w konfrontacji z najlepszymi zawodnikami berlińskich klubów. W walce wieczoru w kategorii super ciężkiej zobaczymy Kamila Mroczkowskiego z olimpijczykiem Ericiem Brechlinem. Pozostałe pojedynki z karty w rozwinięciu.
RYWAL WACHA JUŻ W POLSCE

Dziś w okolicach południa we Wrocławiu po wcześniejszej przesiadce w Monachium wylądował Marcelo Luiz Nascimento (19-12-, 17 KO), sobotni rywal Mariusza Wacha (31-2, 17 KO). Brazylijczyk tryskał dobrym humorem i przestrzegł Polaka przed lekceważeniem go w najbliższym starciu.


JOHN RUIZ: NAJLEPSI, KTÓRYCH SPOTKAŁEM

John Ruiz (44-9-1, 30 KO) był trochę niedoceniany, ale gdy spojrzy się na chłodno na jego osiągnięcia, to robią one wrażenie. Nie tylko był pierwszym latynoskim mistrzem wszechwag, to jeszcze zdołał odzyskać tytuł i po raz drugi zostać mistrzem świata. Dziś wspomina tamte czasy i określa, jaki zawodnik zrobił na nim największe wrażenie w poszczególnych aspektach.


'ZOSTAĆ MISTRZEM' - TRWAJĄ ZAPISY

Najlepsza, kompletna edukacja dla wszystkich którzy odważnie marzą o swojej przyszłości. Przypominamy - do 13 maja można jeszcze aplikować do elitarnej z dobrze przygotowanym zapleczem, bogato wyposażonej szkoły w Szczecinie. Rozwinięta baza szkoleniowo-rekreacyjna, jest gotowa na przyjęcie i kształcenie uczniów. Szczegółowe informacje w rozwinięciu. Skorzystaj z szansy już dziś.
PROMOTOR PARKERA: TAKAM TRUDNIEJSZYM RYWALEM NIŻ JOSHUA

Joseph Parker (18-0, 16 KO) może sobie wkrótce zapewnić prawo do walki o pas IBF z Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO), ale najpierw musi się uporać z Carlosem Takamem (33-2-1, 25 KO). W opinii promotora Nowozelandczyka pięściarz z Kamerunu stanowi większe wyzwanie niż niepokonany, idący od nokautu do nokautu czempion wagi ciężkiej.
LIAM SMITH CHĘTNY NA STARCIE Z KHANEM

Liam Smith (22-0-1, 12 KO) był jednym z głównych sparingpartnerów, którzy przygotowywali Amira Khana (31-4, 19 KO) do przegranej ostatecznie walki z Saulem Alvarezem. Do niedawna obaj rywalizowali na sali treningowej, lecz teraz Smith chciałby skonfrontować się ze swoim sławnym rodakiem w oficjalnym występie.
PARKER I TAKAM GOTOWI NA WOJNĘ

Joseph Parker (18-0, 16 KO)) i Carlos Takam (33-2-1, 25 KO) spotkali się oko w oko, promując zaplanowany na 21 maja w Vodafone Events Centre w Manukau City pojedynek, którego stawką będzie status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF.TRENER CIEŚLAKA: WALKA MICHAŁA W SZCZECINIE NIEZAGROŻONA

- Robimy swoje, czyli intensywnie przygotowujemy się do walki w Szczecinie. Aktualnie jesteśmy na etapie sparingów w Warszawie z Krzysztofem Włodarczykiem, które są dla nas bardzo cennym doświadczeniem. Z tego co mi wiadomo, trwają już zaawansowane rozmowy na temat sprowadzeniem do Polski wymagającego przeciwnika i start Michała w żaden sposób nie jest zagrożony - mówi Adam Jabłoński, wieloletni szkoleniowiec Michała Cieślaka (12-0, 8 KO).