RYWAL WACHA JUŻ W POLSCE

Redakcja, Informacja własna

2016-05-10

Dziś w okolicach południa we Wrocławiu po wcześniejszej przesiadce w Monachium wylądował Marcelo Luiz Nascimento (19-12-, 17 KO), sobotni rywal Mariusza Wacha (31-2, 17 KO). Brazylijczyk tryskał dobrym humorem i przestrzegł Polaka przed lekceważeniem go w najbliższym starciu.

- Przywitała mnie ładna pogoda, jestem pozytywnie nastawiony i czekam już na walkę. To nie pierwszy raz, gdy będę mierzył się z mocnym przeciwnikiem w Europie, więc Wach nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Wiem, że mało kto na mnie stawia, ale zapewniam wszystkich, że nie przyleciałem tutaj po wypłatę. Sprawiłem już raz sporą niespodziankę, byłem wysoko w rankingu WBO i teraz również zamierzam zwyciężyć - zapowiada Nascimento, który w przeszłości mierzył się z tak uznanymi zawodnikami jak Tyson Fury, Joseph Parker, Carlos Takam czy Dereck Chisora (zdjęcie obok).

Przypomnijmy, że zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek Wacha z Nascimento będzie główną atrakcją gali w Kędzierzynie Koźlu. Wcześniej pokażą się Marcin Siwy (14-0, 6 KO), Michał Gerlecki (12-1, 7 KO), Michał Leśniak (3-1, 1 KO), Robert Parzęczewski (10-1, 4 KO) i Sasza Sidorenko, zaś najciekawiej może być w potyczce obiecującego Adama Balskiego (4-0, 4 KO) z doświadczonym i twardym Łukaszem Rusiewiczem (21-23, 12 KO). Transmisja w sobotni wieczór od 20:00 na antenie Polsatu Sport.