Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-04

 
HOPKINS CHCE WALKI GOŁOWKINA Z KOWALIOWEM W UMOWNYM LIMICIE

Legendarny Bernard Hopkins zasłynął tym, iż nigdy nie unikał największych wyzwań. Był królem wagi średniej, potem mistrzem w półciężkiej, a jak sam zapewnia, rozmowy z Davidem Haye'em, gdy ten był w posiadaniu tytułu WBA wagi ciężkiej, też były bardzo zaawansowane. Sławny "Kat" z Filadelfii chciałby teraz zobaczyć bodaj dwóch najbardziej dominujących w swoich kategoriach zawodników naprzeciw siebie. O kogo chodzi?
ANDRZEJ SOŁDRA O WALCE Z SINGHEM: JADĘ PO WYGRANĄ

- Ten facet naprawdę potrafi boksować, o czym najlepiej świadczą sukcesy jakie odnosił na ringach olimpijskich, ale jadę do paszczy lwa po zwycięstwo - mówi Andrzej Sołdra (12-3-1, 5 KO), który za dziewięć dni spotka się z medalistą mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich, Vijenderem Singhem (5-0, 5 KO).AMIR KHAN: NIE BĘDĘ UCIEKAŁ, ZAMIERZAM WYMIENIAĆ Z NIM CIOSY

- Znając przeszłość mojego rywala i sposób w jaki jest oceniany przez sędziów, na pewno będę musiał wygrać bardzo wyraźnie, by zostać ogłoszony zwycięzcą - nie ukrywa swoich przekonań Amir Khan (31-3, 19 KO), który już w nocy z soboty na niedzielę zaatakuje w umownym limicie 70,3 kilograma Saula Alvareza (46-1-1, 32 KO) i należący do niego pas mistrza świata federacji WBC wagi średniej.
AMIR KHAN ZACZYNA MÓWIĆ O... GOŁOWKINIE

- Gdybym ja dostał tego chłopaka w wieku dziewięciu lat... Nie mówilibyśmy dzisiaj o Mayweatherze, tylko właśnie o nim. Ale wciąż jest jeszcze wszystko możliwe - mówi Virgil Hunter, trener Amira Khana (31-3, 19 KO), który w najbliższą sobotę zaatakuje Saula Alvareza (46-1-1, 32 KO) i należący do niego pas federacji WBC wagi średniej, choć pojedynek odbędzie się w umownym limicie 70,3 kg.


FURY-KLICZKO II: HUGHIE POTWIERDZONY

Klan Furych potwierdził, że pomimo kontuzji i pęknięcia lewej powieki Hughie Fury (20-0, 10 KO) zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zaboksuje 9 lipca w Manchesterze podczas gali, w której jego starszy kuzyn Tyson (25-0, 18 KO) da rewanż Władimirowi Kliczce (64-4, 53 KO)