Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-03

 
KOLEJNA POPISÓWKA CALLUMA SMITHA

Pięć miesięcy temu Callum Smith (19-0, 14 KO) w niespełna rundę zdemolował Rocky'ego Fieldinga (22-1, 12 KO). Dziś jeszcze szybciej - w zaledwie sto sekund, porozbijał dobrego przecież Hadillaha Mohoumadiego (20-4-1, 15 KO), który swego czasu złamał karierę naszego "Głaza".


ANDRZEJ WAWRZYK PO ZASTOPOWANIU REKOWSKIEGO

Andrzej Wawrzyk (32-1, 18 KO) pewnie rozbijając Marcina Rekowskiego (17-3, 14 KO) zanotował być może najcenniejsze zwycięstwo w karierze, a już z pewnością największe od czasu porażki z Aleksandrem Powietkinem. Po zejściu z ringu "Guliwer" nie krył zadowolenia. Zapraszamy.JOSHUA: HAYE PRAWDOPODOBNIE SPOTKA SIĘ WKRÓTCE Z BRIGGSEM

Kibice mieli nadzieję, że za kilka tygodni zobaczą w akcji Davida Haye'a (27-2, 25 KO) stojącego naprzeciw Shannona Briggsa (59-6-1, 52 KO). Ostatecznie rywalem "Hayemakera" 21 maja w Londynie będzie Arnold Gjergjaj (29-0, 21 KO), lecz Anthony Joshua (15-0, 15 KO), panujący mistrz olimpijski wierzy, że wkrótce Haye i tak spotka się z Briggsem.


MATEUSZ MASTERNAK: KONTROLOWAŁEM CAŁĄ WALKĘ

"Wyjazd do Krakowa zaliczam do bardzo udanych. Czuję się dobrze. Oprócz kilku siniaków i otarć nic mi nie dolega. Pojedynek nie był dla mnie łatwy pod względem emocjonalnym, ponieważ czułem, że wracając na polską ziemię po tak długiej przerwie, swoim rodakom winien jestem prawdziwy pokaz szermierki bokserskiej" - napisał na jednym z portali społecznościowych Mateusz Masternak (37-4, 26 KO).


MARQUEZ: BRADLEY MUSI POPRAWIĆ SZYBKOŚĆ

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) nie spodziewa się, aby za sprawą nowego trenera Timothy Bradley (33-1-1, 13 KO) dokonał wielu korekt względem dwóch poprzednich potyczek z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Jednocześnie podkreśla, że pewne zmiany są niezbędne, aby Amerykanin odniósł sukces.ADAMEK-MOLINA: TOMEK WYRAŹNIE PROWADZIŁ!

- Podtrzymuję to co powiedziałem, przegrałem, więc kończę karierę. Czasem się wygrywa, czasem przegrywa. Dziękuję wszystkim za doping. Wygrywałem, ale taki jest boks - mówił tuż po ogłoszeniu werdyktu być może najwybitniejszy polski pięściarz w historii, a już na pewno najwybitniejszy obok Darka Michalczewskiego - Tomasz "Góral" Adamek (50-5, 30 KO), były mistrz świata dwóch kategorii i pretendent w trzeciej.DUHAUPAS ZNOKAUTOWAŁ HELENIUSA! (WIDEO)

W Polsce cierpią, ale równie wielki lament w Finlandii. Miejscowy bohater - Robert Helenius (22-1, 13 KO), doznał pierwszej porażki w karierze. Dwumetrowego olbrzyma z nóg ściął niewiele mniejszy Johann Duhaupas (34-3, 21 KO), zeszłoroczny pretendent do pasa WBC.
ARTUR SZPILKA: INTERESUJĄ MNIE TYLKO POWAŻNE WALKI!

- Do Ameryki wrócę prawdopodobnie w czerwcu. Na pewno chciałbym jeszcze w tym roku zaboksować, przy czym zaznaczam, że nie interesują mnie już walki ze średniakami. Chcę wrócić od razu z kimś mocnym - mówi wracający do formy, ważący obecnie 109 kilogramów Artur Szpilka (20-2, 15 KO), który w połowie stycznia atakował tron WBC wagi ciężkiej.MICHAŁ CIEŚLAK PO DEMOLCE NA PALACIOSIE

Michał Cieślak (12-0, 8 KO) idzie jak burza przez zawodowe ringi. Wczoraj podczas wieczoru Polsat Boxing Night zdemolował w niespełna cztery rundy groźnego i dobrze przygotowanego Francisco Palaciosa (23-4, 14 KO). Posłuchajcie co niepokonany Polak powiedział tuż po zejściu z ringu.


MATEUSZ MASTERNAK PO ZWYCIĘSTWIE PODCZAS PBN

- Rywal okazał się naprawdę twardy. Trener Gmitruk to dla mnie najlepsza opcja, ale jest jeszcze rezerwa, bo nie przestawiłem się jeszcze do końca po poprzednich szkoleniowcach - powiedział Mateusz Masternak (37-4, 26 KO) po stosunkowo łatwym zwycięstwie nad Ericem Fieldsem (24-4, 16 KO).