Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-10

 


WIDEO: MICHAŁ OLAŚ NA SKAKANCE

Michał Olaś (-91kg) prowadzi zaciekłą, choć póki co korespondencyjną rywalizację z Igorem Jakubowskim o numer jeden w kadrze. Mistrzem Polski jest Igor, jednak Michał nie zamierza odpuścić. Poniżej krótka migawka z treningu Olasia.


STEVENSON PROWOKUJE, FONFARA ODPOWIADA

Nie jest żadną tajemnicą, że wobec fiaska negocjacji w sprawie walki Adonisa Stevensona (27-1, 22 KO) z Siergiejem Kowaliowem o wszystkie pasy wagi półciężkiej, najlepszym dostępnym rywalem dla "Supermana" jest w tej chwili Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO). Rewanż nabiera coraz bardziej realnych kształtów, tymczasem Kanadyjczyk na jednym z portali społecznościowych zaczął prowokować "Polskiego Księcia".LARGHETTI ZAMIAST FRAGOMENIEGO DLA NIELSENA

Micki Nielsen (20-0, 14 KO) długo był trzymany pod przysłowiowym kloszem, ale od pewnego czasu poprzeczka systematycznie jest mu podnoszona. Tak oto 19 marca w Kopenhadze stanie przed prawdziwym testem. Tego dnia spotka się bowiem z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej, Mirko Larghettim (24-1, 16 KO).ABEL SANCHEZ O TRUDACH I PUŁAPKACH W WALCE Z WARDEM

Mamy już oficjalne potwierdzenie, że Andre Ward (28-0, 15 KO) spotka się 26 marca w Oracle Arena w Oakland z Sullivanem Barrerą (17-0, 12 KO). Sławny trener Kubańczyka - Abel Sanchez, który odpowiada między innymi za karierę Giennadija Gołowkina, zwróci specjalną uwagę na klincze Amerykanina, w których czuje się tak dobrze jak nikt inny.
KEVIN MITCHELL MÓWI DOŚĆ

Kevin Mitchell (39-4, 29 KO) odchodzi na sportową emeryturę. W wieku trzydziestu jeden lat zawiesza rękawice na kołku jako pięściarz trochę niespełniony, bo osiągnął mniej niż powinien. Teraz ma zamiar zająć się trenowaniem innych.PIOTR GUDEL: TAKICH WALK SIĘ NIE ODMAWIA

- Już od kilku dni miałem pewne sygnały, że być może wystąpię na tej imprezie. Jestem wyjątkowo szczęśliwy, że będę jedynym z bohaterów tego wielkiego sportowego wydarzenia, jakim jest gala PBN - mówi podekscytowany Piotr Gudel (4-1-1), który 2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night zmierzy się ostatecznie z olimpijczykiem z Pekinu, Łukaszem Maszczykiem (4-1, 3 KO).

W PIĄTEK NA ŻYWO GALA Z NOWEGO SĄCZA

Już w piątek od godziny 18:00 gala Golden Team Explosion V w Nowym Sączu, którą na żywo będziecie mogli obejrzeć na łamach BOKSER.ORG. W głównym daniu jedna walka zawodowa - Daniel Bociański (3-0, 1 KO) skrzyżuje rękawice z Czechem Josefem Obeslo (6-26-3, 4 KO).
BRUDOW RYWALEM WŁODARCZYKA

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, rywalem wracającego po półtorarocznej przerwie Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO) będzie dawny mistrz świata federacji WBA w wersji tymczasowej, doświadczony Walery Brudow (42-7, 28 KO). Pojedynek odbędzie się 4 marca podczas gali w Sosnowcu.