BRUDOW RYWALEM WŁODARCZYKA

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, rywalem wracającego po półtorarocznej przerwie Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO) będzie dawny mistrz świata federacji WBA w wersji tymczasowej, doświadczony Walery Brudow (42-7, 28 KO). Pojedynek odbędzie się 4 marca podczas gali w Sosnowcu.

Dla "Diablo" będzie to pierwszy start od momentu utraty pasa WBC na rzecz Grigorija Drozda. Po tym planowanym bez wątpienia zwycięstwie kolejnym przeciwnikiem ma być Beibut Szumenow (16-2, 10 KO), który posiada ten sam pas WBA Interim, jakim kiedyś szczycił się Brudow.

Wracając do blisko 40-letniego Rosjanina, w przeszłości mierzył się z całą "śmietanką" kategorii cruiser, ale ostatnie miesiące nie były już dla niego udane. Włodarczyk powinien zakończyć tę potyczkę przed czasem, lecz jak na powrót po tak długiej przerwie, rywal wydaje się odpowiedni...

Autor komentarza: pavlus
Data: 10-02-2016 17:33:27
Jako walka na powrót to nie ma co narzekać. Ważne żeby następny był Beibut.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 10-02-2016 17:34:25
Kto by się spodziewał takiego przeciwnika? :)
 Autor komentarza: starycap
Data: 10-02-2016 17:37:00
Śmieciowa walka starych dziadów .
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 10-02-2016 17:38:21
Faktycznie dobry rywal na powrót, zobaczymy jak po takiej przerwie prezentuje się "Diablo" na tle doświadczonego choć raczej wypalonego już rywala.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 10-02-2016 17:47:27
Niech Wlodar naprawde wraca do boksu, bo szkoda marnowac potencjalu. Waga jest arcyciekawa, opcje na duze walki sa i to nie jedna. Mozna bic sie z Ruskimi, mozna z MAsternakiem, potem Adamkiem. Duze walki przed Wlodarem jesli tylko bedzie go to wyzwanie interesowac. A na przetarcie rywal w sam raz. Trzeba odrdzewiec
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-02-2016 17:48:27
Przegrał między innymi z Chakievem, Afolabim, Jonsem i Bellew naprawde na rywala nie ma co narzekać, choć w swojej 44 walce bił się z zawodnikiem 1-0 na całym dystansie i z nikim z czołówki nigdy nie wygrał. Rekord nie najgorszy ale zawodnik średni.
 Autor komentarza: saimon
Data: 10-02-2016 18:02:44
Spokojnie, jeszcze zdarzą zmienić w ostatniej chwili zawodnika na buma na przetarcie. A jeśli cudem ten Walery Brudow będzie, to szału też nie ma: 40 lat, przegrane 4 z ostatnich 6 walk. Co da taka walka? Gdyby Krzysiek walczył często, to ok, ale po tej walce będzie z rok przerwy.
 Autor komentarza: roycer
Data: 10-02-2016 18:11:41
Jeśli Włodarczyk "dopcha" się do walki o tytuł to już będzie sukces.
Data: 10-02-2016 18:13:03
Pytanie, w której rundzie znokautuje rywala jeśli chce poważnie myśleć o MŚ.
 Autor komentarza: MR73
Data: 10-02-2016 18:35:48
No właśnie, takie ciśnienie jest najgorsze i często odbiera faworytowi luz. A Włodar, jak wiadomo, miewa problem z boksowaniem na luzie.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 10-02-2016 18:42:15
jak na powrót to rywal dobry
Data: 10-02-2016 18:53:20
Panowie, coś wam powiem- napiszę. Włodarczyk to może wygrać, jednak należy sobie zadać pytanie w jaki sposób wygra. Ko czy PKT :-)
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 10-02-2016 19:36:35
Szkoda , że nie Letr.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 10-02-2016 20:22:03
Na Facebooku przypadkowo natknąłem się na artykuł z RP, że szykowany jest jakiś Rosjanin dla "Diablo".

Niestety wybór najgorszy z najgorszych. Brudow to dziadek. Taki solidny journeyman.
Fajnie by było, jakby jakimś cudem zlał Włodarczyka.
Data: 10-02-2016 20:22:51
Jaki, qrva rywal na powrót? Każda kolejna walka Włodarczyka to powrót, bo koleś zawsze walczył raz na ruski rok. Albo się rozchorował, albo truł, albo zesrał...
 Autor komentarza: BGroup
Data: 10-02-2016 20:28:58

przez duszenie wygra w 3 rundzie matole
 Autor komentarza: TRM
Data: 10-02-2016 20:35:31
Diablo to taki zawodnik że może z każdym w tej kat. przegrać albo i wygrać. problem jest taki że zadaje mało ciosów i gdy nie poprawi intensywności to może być kiepsko. a że ma czym przyłożyć, szkoda że tak jego kariera się potoczyła.
 Autor komentarza: jantra
Data: 10-02-2016 20:46:04
Nie jest źle na powrut. Krzysiek będzie miał na rozkładzie kolejnego byłego mistrza świata. Walka z Rosjaninem odpowiednio przygotuje go do walki z Kazachem, poczuje ten klimat.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 10-02-2016 20:51:15
Rywal bardzo przeciętny, ale to zrozumiałe po takiej przerwie. A sama przerwa Diablo to jakiś żart, nie dość, że jak walczył, to raz na ruski rok, jakie to było irytujące...., to teraz zamiast pół roku temu zrobić taką walkę, to czekał na coś?, na co?.
 Autor komentarza: SLY21FOX
Data: 10-02-2016 20:55:12
Idealne zdjęcie pokazujące że boks zszedł na psy! Nie mam nic do Diablo, ale jak widze te najajniki podciągnięte do cycków, to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Zrobiliby jak w K1 albo MMa i walka od razu zrobiła by się ciekawsza!
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 11-02-2016 00:23:36
Musi walczyc niby na przetarcie bo komornik wszedl na konto i zajumal kilkanascie tysiecy zaleglych alimentow
Data: 11-02-2016 00:29:54
To nie jest walka na przetarcie. Walka na przetarcie może być jakąś luźniejszą walką przed dużym pojedynkiem lub pierwszą walką po porażce w ciągu kilku miesięcy. A tutaj Diablo nie walczył jakieś 2 lata w dodatku jest po porażce czyli to walka na powrót i na odrdzewienie.
Data: 11-02-2016 01:05:25
Rollins.

Taki solidny journeyman... to teraz jest Diabełek. Obaj to byli mistrzowie, obaj przegrali ostatnio... Walka będzie nudna, chodzona, bo Diabolątko będzie liczył na lewy sierp i KO. Będzie WOW, a potem wróci psychodrama rodzinna, może zrobi dziecko trzeciej kobiecie, połknie kilka tabletek i zaśnie na dwa lata. Jaja w boksie trzeba mieć, a nie jaja robić z boksu
Data: 11-02-2016 01:26:30
Ale z Rachmilem Czagajewem wygrał w Rosji :)
 Autor komentarza: odyniec
Data: 11-02-2016 07:50:16
saimon
zalosny jestes i tyle klawiaturowy bohaterze

Wasilewski zaniedbal kariere Diablo bo sie podniecil Ajtujkiem a Krzychu sie starzeje i marnuje ostatnie szanse na sukcesy
w jego wieku zmarnowanie 1,5 roku to jakas masakra

rywal na powrot dosc dobry bo na taka gale nie mozna sie spodziewac nie wiadomo kogo tym bardziej po takiej przerwie

niech sie rozrusza a potem jak najszybciej Szumenov i dopiero po tej walce bedzie wiadomo co zostalo w Diablo i czy sa szanse na jakis ciag dalszy
Data: 11-02-2016 14:31:19
odyniec
a Ty śmierdzisz jak Odyniec, ty i twoja locha
Data: 11-02-2016 16:12:27
odyniec

zgadzam się co do kariery diablo. wasyl naprawdę ją spieprzył. krzysiek też trochę na własne zyczenie, nie wyczuł co to boks zawodowy i prezencja w mediach. dodatkowo problemy osobiste doszły. ale taką walkę z czakijewem trzeba było póścić w otwartym polsacie, godzina była piękna bo na polski czas ok 19, wczesniej zrobić promocje i diablo zostałby gwiazdą bo takiej wojniei to w rosji.

druga kwestia to złapanie pana boga za nogi w postaci haymona przez wasyla. haymon inwestuje dużą kasę i gdyby krzysiek byłby kilka młodszy pewnie miałby kontrakt w stanach i walczył dla poloni za całkiem solidny hajs. a tak korzysta ze tego szpilka, sulęcki czy nawet wawrzyk dance. szkoda
Data: 11-02-2016 16:14:35
i dorzucę jeszcze kwestię trenera. łapin nie nadaje się na trenera diablo, mam wrażenie że krzysiek walczy tak jak chce. jemu by trzeba było kogoś kto optymalnie wykorzysta jego dynamit w łapach. nawet taki abraham mimo że kołkowaty to chodzi za podwójną gardą ale pod koniec każdej rundy strzela cepami jak pojebany, sedziowie pod wrażeniem i publika też.