Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-28

 PECH MARCINA SIWEGO

Z dużej chmury mały deszcz. Niestety nie dojdzie do zapowiadanego pojedynku Marcina Siwego (13-0, 6 KO) z Solomonem Haumono (23-2-2, 20 KO), który miał zostać rozegrany 17 lutego w Australii.FONFARA CHCE NOKAUTU NA STEVENSONIE

Jeden z najlepszych obecnie pięściarzy wagi półciężkiej, nasz Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO), wypowiedział się dla portalu BoxingScene na temat swoich planów, w tym również o możliwej rewanżowej walce z Adonisem Stevensonem (27-1, 22 KO).


CHUDECKI 'ZASMUCIŁ' DiBELLĘ

Efektownie wyglądał powrót do boksu Michała Chudeckiego (11-1-1, 3 KO). Nieaktywny od ponad roku Polak miał niby trudną przeprawę, ale w sumie bardzo pewnie uporał się z niepokonanym dotąd Louisem Cruzem (11-1, 5 KO). To otwiera przed nim nowe możliwości.


WIDEO: MATEUSZ TRYC TRENUJE Z HUSARIĄ

W sobotni wieczór w barwach Husarii zadebiutuje Arkadiusz Szwedowicz, lecz Mateusz Tryc (-81kg) - do tej pory pewniak w reprezentacji w limicie wagi półciężkiej, na pewno nie odda łatwo pola i będzie rywalizował ze szczecinianinem o numer jeden w kadrze. W sobotę nie zobaczymy go w akcji, ale prezentujemy urywki treningu z ekipą Husarzy.


WARD DOGADANY Z BARRERĄ NA 26 MARCA

Już po negocjacjach. Strony doszły do porozumienia i Andre Ward (28-0, 15 KO) w drugim starcie po przenosinach do wagi półciężkiej spotka się z Sullivanem Barrerą (17-0, 12 KO). Pojedynek zarezerwowano na 26 marca w Oracle Arena w Oakland, gdzie "SOG" mieszka na co dzień.