GARCIA vs GUERRERO: BARDZO DOBRA OGLĄDALNOŚĆ

Pojedynek z soboty na niedzielę Danny'ego Garcii (32-0, 18 KO) z Robertem Guerrero (33-4-1, 18 KO) o wakujący tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBC zgromadził przed telewizorami sporą publikę. Wynik jest zaskakująco dobry.

Walkę "Swifta" z "Duchem" oglądało średnio ponad dwa i pół miliona odbiorców - dokładnie 2,518,000 kibiców. Wszystko na antenie stacji Fox. Rezultat tym bardziej godny uwagi, że poza walką wieczoru, na rozpisce nie było wielkich nazwisk, bo Mansour i Breazeale to wciąż zawodnicy anonimowi dla przeciętnego Amerykanina.

Warto jeszcze dodać, że jak dotąd to trzeci wynik jeśli chodzi o oglądalność gal z serii Premier Boxing Champions, które firmuje Al Haymon.

Przypomnijmy dla odmiany, że niedawną walkę Wilder vs Szpilka śledziło średnio 500 tysięcy widzów. W szczytowym punkcie transmisji oglądalność wyniosła 623 tysiące.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tolek78
Data: 28-01-2016 08:00:30 
Jaki mistrz świata Wilder i jacy jego przeciwnicy taka oglądalność:)wiem że była w tym czasie dogrywka w NFL ale jakby miał Wilder kibiców to ten ponad milion spokojnie powinien mieć.Inna sprawa że Szpilka tak się chwalił że jest już tak popularny wśród amerykańskiej Polonii że sami Polacy mogli o wiele lepszy wynik wykręcić
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 28-01-2016 15:08:47 
Zabawne to wszystko. Słaba oglądalność? A był tak jakiś meksykański pięściarz? No właśnie. To chyba jest główny czynnik rzutujący na oglądalność.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.