Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-08

 FOTORELACJA: III TUCHOLSKI BOXING SHOW

Okazuje się, że Mikołajki to w naszym światku pięściarskim doskonała okazja do organizacji ciekawych imprez. Dobrze wykorzystał to Gruchała Team, prezentując świetne widowisko na trzeciej edycji gali Tucholski Boxing Show. Zapraszamy do relacji.


GROVES POZNAŁ RYWALA

Już w zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o tym, że George Groves (21-3, 16 KO) po chwilowym "dołku" postanowił kontynuować karierę i zaboksuje 30 stycznia na gali w Copper Box w Londynie. Teraz trzykrotny pretendent do mistrzostwa świata kategorii super średniej poznał nazwisko rywala.


MASTERNAK-BELLEW. CZAS POKAZAĆ JAJA!

W 2009 roku Mateusz Masternak był obok Tomasza Adamka największym zwycięzcą gali Polsat Boxing Night w Łodzi. Nieznany szerszej publiczności młody bokser pokazał się z rewelacyjnej strony, zabrał zero mocniej promowanemu Łukaszowi Janikowi, zaistniał w świadomości kibiców i na koniec wypadł świetnie przed kamerą. To miał być początek wielkiej kariery.


ANDY RUIZ JR ZABOKSUJE W POŁOWIE STYCZNIA

Andy Ruiz Jr (26-0, 17 KO) miał zameldować się między linami w miniony weekend, ale szykowany dla niego Michael Grant nie został dopuszczony do walki z powodów medycznych i występ Meksykanina również trzeba było odwołać. Mimo wszystko "Niszczyciel" już wkrótce pokaże się swoim kibicom.DZIŚ W NOCY WRÓCI CHAD DAWSON

Ponad czternaście miesięcy zbierał się do powrotu Chad Dawson (32-4, 18 KO). Uważany swego czasu za króla wagi półciężkiej i jednego z liderów rankingu P4P Amerykanin ostatnio notował fatalną serię trzech porażek w czterech startach, lecz najbliższy rywal nie powinien mu raczej sprawić poważniejszych kłopotów.


WILDER: POWIETKIN CHCE PÓŁ ROKU NA PRZYGOTOWANIA

Deontay Wilder (35-0, 34 KO) twierdzi, że to nie on, tylko Aleksander Powietkin (30-1, 22 KO) opóźnia walkę o pas WBC. Amerykanin podkreśla, że gdyby Rosjanin nie zdecydował się boksować z Mariuszem Wachem (31-2, 17 KO), kibice już w styczniu mogliby zobaczyć wyczekiwany od dłuższego czasu pojedynek.
MASTERNAK vs BELLEW W TVP SPORT!

Dobra wiadomość dla polskich kibiców boksu zawodowego. TVP Sport pokaże sobotnią galę z Londynu z udziałem Mateusza Masternaka (36-3, 26 KO), który będzie rywalizować z Tonym Bellew (25-2-1, 16 KO) o wakujący tytuł mistrza Europy kategorii junior ciężkiej.
MANSOUR DO WILDERA: BRIGGS, SERIO?

Wieść o tym, że Shannon Briggs (59-6-1, 52 KO) może być kolejnym rywalem Deontaya Wildera (35-0, 34 KO), rozzłościła Amira Mansoura (22-1-1, 16 KO) - innego chętnego do walki o pas WBC w kategorii ciężkiej. Tym bardziej, że "Hardcore" zaakceptował już ponoć propozycję, którą dostał od obozu "Brązowego Bombardiera".