Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-31

 DANIEL JACOBS: MORA TO NIETYPOWY RYWAL

- Tak naprawdę nie ma możliwości przygotowania się pod kątem takiego zawodnika jak on. To po prostu niemożliwe - nie ukrywa Daniel Jacobs (29-1, 26 KO), który w drugiej obronie pasa WBA Regular wagi średniej spotka się z niewygodnym Sergio Morą (28-3-2, 9 KO).


ACELINO FREITAS WRACA - NAWET NA DWIE WALKI

Wspaniały swego czasu Acelino Freitas (39-2, 33 KO) poszuka za dwa tygodnie jubileuszowego, czterdziestego zwycięstwa. Były mistrz świata kategorii super piórkowej, gdzie ponokautował praktycznie każdego, a także dwukrotny champion wagi lekkiej, już 15 sierpnia na ringu w Santos Arena w Sao Paulo wystąpi po raz pierwszy od ponad trzech lat.

BOKSERSKI WEEKEND: ROZPISKA TRANSMISJI TELEWIZYJNYCH

Podczas rozpoczynającego się weekendu odbędą się dwie ciekawe imprezy bokserskie. Pierwsza z nich to organizowana przez Matchroom Sport gala w Hull, gdzie odbędzie się kilka interesujących potyczek z udziałem brytyjskich zawodników. Drugą jest kolejna odsłona Premier Boxing Champions. Dwie najważniejsze walki to Garcia-Malignaggi i Jacobs-Mora.ADAMEK-SALETA - PRZEMEK: RYWAL W MOIM ZASIĘGU

- Adamek jest w moim zasięgu. Muszę tylko ciężko trenować i dać z siebie wszystko podczas walki - mówi Przemysław Saleta (44-7, 22 KO), który 26 września w łódzkiej Atlas Arenie skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO). Byłego mistrza Europy królewskiej kategorii odwiedziliśmy na jednym z ostatnich treningów.DAVID LEMIEUX: BĘDZIE DUŻO KRWI, ALE TO JA ZWYCIĘŻĘ

Giennadij Gołowkin (33-0, 30 KO), mistrz świata organizacji WBA, doczeka się unifikacyjnego starcia w wadze średniej. W kolejnym pojedynku spotka się z Davidem Lemieux (34-2, 31 KO), championem według organizacji IBF. Wszystko zaklepano na 17 października w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. Powszechnie za faworyta uważa się kazachską maszynę do nokautowania, ale ta kanadyjska wersja zapowiada sprawienie niespodzianki.