DANIEL JACOBS: MORA TO NIETYPOWY RYWAL

- Tak naprawdę nie ma możliwości przygotowania się pod kątem takiego zawodnika jak on. To po prostu niemożliwe - nie ukrywa Daniel Jacobs (29-1, 26 KO), który w drugiej obronie pasa WBA Regular wagi średniej spotka się z niewygodnym Sergio Morą (28-3-2, 9 KO).

Faworytem jest oczywiście champion, lecz "Latynoski Wąż" sprawił kłopoty już wielu zawodnikom, którzy po kilku rundach wręcz głupieli w konfrontacji z byłym mistrzem kategorii junior średniej.

- Mora to nietypowany pięściarz, ale jak zwykle najpierw postawi na swoją defensywę. Będę więc musiał wywierać na nim nieustanną presję i trafiać ile tylko się da. Jak dotąd nikt go nie znokautował. Nie nastawiam się na takie rozwiązanie, lecz jest to wyzwanie, które mnie dodatkowo nakręca. Najważniejsza jednak będzie wygrana sama w sobie. Mój rywal twierdzi, że ma zamiar być tym razem bardziej agresywny, ale nie wierzę w to. Będzie używał swoich nóg i dużo się poruszał. Lecz jeśli rzeczywiście podejmie bardziej otwartą walkę, tym lepiej dla mnie - stwierdził Jacobs.

NIESAMOWITA HISTORIA DANIELA JACOBSA

Transmisja z gali na Brooklynie na antenie FightKlubu w nocy z soboty na niedzielę od 3:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 31-07-2015 18:54:20 
Wąż w prime mógłby wypykać Jacobsa teraz juz troche za stary.
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 31-07-2015 19:42:41 
Stary ale jary moim zdaniem ;)
Mam do Mory sentyment za Contendera :D
Przy uczciwym sędziowaniu stawiam na UD Mora.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 31-07-2015 19:50:48 
Też go lubię, ale w ostatniej walce z bardzo przeciętnym i teoretycznie pasującym mu przeciwnikiem wypadł bardzo słabo :| Samą defensywą i unikami z Jacobsem nie wygra, co najwyżej przetrwa pełen dystans, ale trzymam za niego kciuki.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 31-07-2015 23:14:10 
PANOWIE WIE KTOS CO SIE DZIEJE Z DMITRY PIEROG'IEM ? SWEGO CZASU SWIETNY ZAWODNIK A JUZ 3 LATA NIE AKTYWNY
 Autor komentarza: ADS
Data: 01-08-2015 00:20:47 
Pirog mial problemy z kregoslupem, badz plecami. Co do kariery to chyba nie zakonczyl jej oficjalnie, ale wszystko na to wskazuje, iz do ringu juz chyba nigdy nie wyjdzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.