ACELINO FREITAS WRACA - NAWET NA DWIE WALKI

Wspaniały swego czasu Acelino Freitas (39-2, 33 KO) poszuka za dwa tygodnie jubileuszowego, czterdziestego zwycięstwa. Były mistrz świata kategorii super piórkowej, gdzie ponokautował praktycznie każdego, a także dwukrotny champion wagi lekkiej, już 15 sierpnia na ringu w Santos Arena w Sao Paulo wystąpi po raz pierwszy od ponad trzech lat.

Brazylijczyk zakończył karierę w 2007 roku po niespodziewanej trochę porażce z Juanem Diazem. Wrócił jednak na jedną walkę w czerwcu 2012 roku i zastopował w dziewiątej rundzie niepokonanego wówczas Michaela Oliveirę (20-2, 15 KO). Warto dodać, że zawodnicy zmierzyli się limicie kategorii junior średniej!

Za dwa tygodnie rywalem popularnego "Popo" będzie Mateo Damian Veron (21-16-2, 4 KO). Bilans Argentyńczyka może być mocno mylący, bo ten facet zremisował, a potem pokonał Jorge Sebastiana Heilanda, a także wypunktował Guido Nicolas Pitto, czyli tak naprawdę zawodników światowej czołówki. Ostatnio wygrane przeplata porażkami, lecz na tak długą przerwę Freitasa może być różnie...

Obchodzący wkrótce czterdzieste urodziny Acelino zmierzy się z Veronem na dystansie dziesięciu rund - znów w wadze junior średniej. Plan jest taki, by po odprawieniu tego rywala doprowadzić do drugiego spotkania z Oliveirą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jaszczur799
Data: 31-07-2015 13:31:43 
Powienien być w Galerii sław, wspaniały bokser.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 31-07-2015 15:00:15 
niesamowity styl, świetna technika.
Szkoda , że jest tak mało brazylijskich bokserów
 Autor komentarza: rogal
Data: 31-07-2015 19:03:55 
Jeden z moich wielkich pupilów.

Walkę z Corralesem mogę oglądać w nieskończoność, co za mistrz !

Pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.