PACQUIAO CHCE SIĘ SPOTKAĆ Z ANDRZEJEM DUDĄ

Redakcja, niezalezna.pl

2015-07-31

Do sensacyjnych wiadomości dotarł portal niezalezna.pl. Według serwisu Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO), jedna z największych gwiazd światowego boksu, chce się spotkać z Andrzejem Dudą. Filipińczyk myślał ponoć nawet o przylocie do Polski 6 sierpnia na zaprzysiężenie prezydenta.

Skąd pomysł, aby bokser z oddalonego o tysiące kilometrów kraju zawitał do Warszawy? Z informacji dziennikarzy ww. portalu wynika, że "Pacmanowi", człowiekowi bardzo religijnemu, imponuje wiara prezydenta elekta. Waga, jaką przywiązuje Duda do wartości chrześcijańskich, była po wyborach szeroko komentowana w mediach na całym świecie. Jak widać, wieść dotarła również na Filipiny.

Informację o rozmowach z przedstawicielem Pacquiao ws. spotkania w Polsce potwierdził jeden z najbliższych współpracowników Dudy, Marcin Kędrzyna. Polska strona wyraziła zgodę, ale na przylot ikony pięściarstwa trzeba będzie poczekać, ponieważ Pacquiao jest teraz zaangażowany w walkę o przyznanie Filipinom organizacji koszykarskich Mistrzostw Świata w 2019. Zapowiedział jednak ponoć, że odwiedzi Polskę w innym terminie.