OD SOBOTY BANKS NA STAŁE W NAROŻNIKU DILLIANA WHYTE'A

Dillian Whyte (14-0, 11 KO) swego czasu gościł na obozie Władimira Kliczki. Złapał wówczas tak dobry kontakt z trenującym go Johnathonem Banksem, że to właśnie on będzie go już prowadził nie tylko na sali, ale również w narożniku podczas walki.

Whyte jutro wieczorem zmierzy się z Irineu Beato Costą Juniorem (17-4, 15 KO). Banks zastąpi w roli szkoleniowca Chrisa Okoha.

- Dillian przyjechał na sparingi do Władimira i tak się właśnie poznaliśmy. Zauważyłem u niego pewne błędy, na które zwróciłem mu uwagę i zacząłem z nim je poprawiać. Później on sam zaproponował mi współpracę na stałe, a ja oczywiście nie miałem z tym żadnego problemu. Ten chłopak ma wielkie serce do walki i olbrzymią determinację, a co najważniejsze, zawsze jest gotów do ciężkiej pracy. Z takimi zawodnikami zawsze pracuje się przyjemnie - chwali swojego nowego podopiecznego Banks.

- Od pierwszej chwili gdy zaczęliśmy razem pracować wiedziałem, że to jest ten facet. Nikt nie ma takiego doświadczenia w pracy z zawodnikami wagi ciężkiej jak on. W przeszłości pomagał Emanuelowi Stewardowi, tak więc wiedziałem, że to dobry ruch z mojej strony - mówi zadowolony Whyte.

- Naprawdę wierzę w to, że ten chłopak jest w stanie osiągnąć poziom światowy, a kiedyś nawet sięgnąć po tytuł mistrza świata - dodał Banks.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 31-07-2015 10:52:55 
Ciekawe czy będą kontynuować tę współpracę po spodziewanej porażce Whytea z AJem. Mam nadzieję że tak bo przecież taka porażka w przypadku młodego zawodnika absolutnie nie przekreśla kariery.
 Autor komentarza: meh
Data: 31-07-2015 13:30:51 
Mi się bardziej podoba styl Whyta i chciałbym żeby wyszedł zwycięzko w walce z Joshua
 Autor komentarza: meh
Data: 31-07-2015 14:38:49 
Jęsli ktoś nie widział to własnie udało mi się znaleźc walkje amatorską AJ z DW, jeszcze jej nie widziałem wiec zabieram sie do oglądania i podje link, Joshua chuuuudy:) https://www.youtube.com/watch?v=BDSH8cXtFRQ
 Autor komentarza: meh
Data: 31-07-2015 14:43:00 
po obejrzeniu stwierdzam, że nie ma się co sugerować tamtymi czasami.
 Autor komentarza: meh
Data: 31-07-2015 14:49:02 
Obaj są dzisiaj zupełnie innymi bokserami. Jednak mam o Antonym troche mieszane uczucia, on mimo dobrej szybkości przy swojej ogromnej sile to nadal jest troche "wiatrakiem". Jeszcze nie wiemy jak sie zachowa gdy komuś się uda przetrwać bombardowanie w pierwszych 4 rundach (Wach MÓGŁBY być pierwszym, który to sprawdzi), a wkładanie tyle siły w każdy cios wiąże się z szybkim spadkiem energii i mocy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.