Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-09

 
DIABLO I SZPILKA NA JEDNEJ KARCIE? TO MOŻLIWE!

Jest wielce prawdopodobne, że były dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) zaboksuje 14 sierpnia na gali Premier Boxing Champions w Newark - poinformował na swoim profilu na Twitterze szef działu sportowego Super Expressu Andrzej Kostyra. Na tej samej imprezie miałby zawalczyć także... Artur Szpilka (19-1, 14 KO)


BĘDZIE REWANŻ JOSHUA-WHYTE! TO TEST I ZARAZEM SZANSA NA ODWET

Temat walki Mariusza Wacha (31-1, 17 KO) z Anthonym Joshuą (13-0, 13 KO) można już uznać za nieaktualny. Złoty medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w swoim kolejnym występie zmierzy się z Dillianem Whyte'em (14-0, 11 KO), który w 2009 roku pobił go w swoim pierwszym amatorskim pojedynku bokserskim. BBBoC poinformowało, że niepokonani Anglicy powalczą o wakujący pas mistrza Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej. Data i miejsce nie są jeszcze znane.PRICE GOTOWY NA WALKĘ Z TEPEREM

David Price (19-2, 16 KO) już 17 lipca podczas gali w Niemczech zawalczy z Erkanem Teperem (14-0, 9 KO) o wakujący tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej. Brytyjczyk jest pewny siebie i nie może doczekać się najbliższego pojedynku.
NORBERT DĄBROWSKI: JAK NAJSZYBCIEJ ZMAZAĆ TAMTĄ PLAMĘ

W ostatni weekend czerwca podczas gali w Krynicy nieoczekiwanej porażki zaznał Norbert Dąbrowski (17-4, 6 KO), przegrywając stosunkiem głosów dwa do remisu z dużo mniej doświadczonym Białorusinem Iwanem Muraszkinem (2-0-1, 1 KO). Podopieczny Andrzeja Gmitruka ostatnią walkę traktuje jako "wypadek przy pracy" i nadal liczy na walkę z Maciejem Miszkiniem (17-3, 4 KO) na gali Polsat Boxing Night w łódzkiej Atlas Arenie.