PETERSON WRÓCI WE WRZEŚNIU, MYŚLI O WADZE PÓŁŚREDNIEJ

Były mistrz IBF w wadze junior półśredniej Lamont Peterson (33-3-1, 17 KO) wróci na ring prawdopodobnie we wrześniu. Niewykluczone, że zaboksuje w nowym dla siebie limicie kategorii półśredniej.

- Lamont ma boksować we wrześniu, pomiędzy czwartym a dwunastym. Cały czas nad tym pracujemy. Czekamy na listę potencjalnych rywali. Mam nadzieję, że będzie na niej Danny Garcia - powiedział Barry Hunter, trener i menedżer Amerykanina.

Garcia, z którym Peterson przegrał w kwietniu, 1 sierpnia zmierzy się z Paulem Malignaggim, więc jego występ we wrześniu jest raczej wykluczony. Obóz Petersona będzie musiał się rozejrzeć za kimś innym, być może w wyższej dywizji.

- Peterson może wrócić do wagi junior półśredniej, ale jestem temu przeciwny, chyba że na szali znajdzie się jakiś pas mistrzowski. W limicie 143 funtów, w którym walczył z Garcią, czuł się bardzo komfortowo. Bez problemu może też walczyć w kategorii do 147 funtów. Lamont jest w tej chwili trochę rozdarty, ale w 143 funtach boksowało mu się naprawdę dobrze - stwierdził
Hunter.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 09-07-2015 16:04:04 
Taki był z niego trochę przyszywany mistrz w junior półśredniej.

W półśredniej nie będzie nawet przyszywanym...
 Autor komentarza: Woolite
Data: 09-07-2015 17:51:18 
Koksiarz i oszust wraca. Bójcie się!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.