NORBERT DĄBROWSKI: JAK NAJSZYBCIEJ ZMAZAĆ TAMTĄ PLAMĘ

W ostatni weekend czerwca podczas gali w Krynicy nieoczekiwanej porażki zaznał Norbert Dąbrowski (17-4, 6 KO), przegrywając stosunkiem głosów dwa do remisu z dużo mniej doświadczonym Białorusinem Iwanem Muraszkinem (2-0-1, 1 KO). Podopieczny Andrzeja Gmitruka ostatnią walkę traktuje jako "wypadek przy pracy" i nadal liczy na walkę z Maciejem Miszkiniem (17-3, 4 KO) na gali Polsat Boxing Night w łódzkiej Atlas Arenie.

- Ostatnia potyczka to był wypadek przy pracy. Dowiedziałem się w sumie w ostatniej chwili o pojedynku. Nie byłem w stu procentach przygotowany do tego starcia. Nie powinienem się na to godzić, szczególnie na tak krótkim dystansie. Jestem przekonany, że gdyby walka była zakontraktowana na sześć lub osiem starć, udałoby mi się skończyć rywala przed czasem - uważa popularny "Noras".

- Trudno, czasu nie da się cofnąć. Powiem szczerze, że być może nawet trochę zlekceważyłem przeciwnika. Liczyłem na dużo łatwiejszą przeprawę. W tamtej konfrontacji nie byłem sobą. Miałem też duże problemy z wyczuciem dystansu - dodał.

Wcześniej Norbert wyrażał gotowość skonfrontowania się z Miszkiniem. I nadal ma nadzieję, że pomimo niespodziewanego "potknięcia" w Krynicy uda się doprowadzić do walki na szczycie polskiej wagi super średniej.

- Cały czas liczę na walkę z Maćkiem na PBN. To byłaby naprawdę interesująca konfrontacja. Teraz pewnie Miszkiń powie "po co mi taka walka", ale tak naprawdę obawia się, że podczas spotkania ze mną straci swój pas. Oczywiście biorę również pod uwagę inne warianty. Jednym z nich jest rewanżowe starcie z Markiem Matyją. Najważniejsze dla mnie jest teraz to, żeby jak najszybciej stoczyć dobrą walkę i zmazać tamtą czerwcową plamę - dodał Dąbrowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: un4given
Data: 09-07-2015 18:19:22 
Zmacać plame? Serio? xD
 Autor komentarza: cinek11
Data: 09-07-2015 18:23:47 
Już nie płacz, bokser zawodowy i na takim poziomie jak Ty Norbert powinien pokonać takiego przeciwnika na dystansie dwóch rund, w między czasie parę razy znokautować. Mam nadzieję, że nie dostaniesz tej walki z Miszkinem.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 09-07-2015 20:39:52 
Gość jest coraz gorszy do tego okrutna wata w pięściach i łatwy do trafienia.. Przyszły kandydat na gale Snary. Letr i Dąbrowski to bokserzy do ringu na dożynkach.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 09-07-2015 20:41:07 
Myszka mimo , że to nie jakis wirtuoz to ubiłby Norberta bez problemu.
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 09-07-2015 21:14:10 
Trochę za późno dla Norberta.

"Zmazać plamę..." n To nie była wpadka - to była brutalna weryfikacja. I niech nie pier...li głupot. Przepadnie mu zapewne walka z Miszkiniem, być może na PBN, to... smutek i żal, i paniczne próbowanie odwrócenia kota ogonem.

lRollinslData: 28-06-2015 22:45:38
Proponuję wywiad z Norbertem dzień przed

Jeśli się kompletnie nic nie wie o rywalu, jeśli się widziało tylko jakiś urywek jego walki, jeśli się tak lekceważy swoją pracę, to się tak kończy.

https://youtu.be/4Mbz9xeRkzc?t=141

http://www.bokser.org/content/2015/06/27/215044/index.jsp
 Autor komentarza: odyniec
Data: 10-07-2015 07:24:07 
nigdy w niego nie wierzylem, ani w niego ani w Sęka (choc Sęk mnie zaskoczyl ostatnio)
z tej ekipy tylko Sulecki do mnie przemawial zawsze ale zastanawialem sie jak mu pojdzie w dalszej karierze bez mocnego ciosu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.