TRAVIS WALKER ZASTĄPI CHISORĘ W WALCE Z USTINOWEM

Pierwotnie Aleksander Ustinow (30-1, 21 KO) miał spotkać się z Dereckiem Chisorą. Od jakiegoś czasu wiadomo jednak było, że do tej walki nie dojdzie. Znaleziono więc następce jako rywala dla olbrzymiego Białorusina.

Ustinow podpisał kontrakt z Frankiem Warrenem na trzy występy z opcją przedłużenia tej umowy. Pierwszy z nich przypada na najbliższą sobotę w Manchesterze. Szybko więc poszukano następcy byłego mistrza Europy, a wybór padł na dobrze znanego polskim kibicom Travisa Walkera (39-13-1, 31 KO). Dla Amerykanina będzie to pierwszy występ od czasu porażki w grudniu w szóstej rundzie z Mariuszem Wachem.

- Chisora wycofał się ostatecznie na tydzień przed terminem. Przygotowywaliśmy się pod kątem konkretnego rywala, czyli pod kątem zawodnika walczącego w stylu Chisory. Jestem jednak gotów by wyjść do ringu z Władimirem Kliczką. Czuję się pewny swego. Znokautuję szybko Walkera, a po następnej walce będę już mistrzem - mówi buńczucznie Ustinow, który swego czasu został stosunkowo łatwo rozbity przez Kubrata Pulewa.

- Odmowa ze strony Chisory była dla nas sporym zaskoczeniem. Mieliśmy kilka alternatyw, z których najlepszą okazała się ta z Walkerem. To będzie ciekawy spektakl. Już teraz Aleksander jest notowany przez federację WBA na siódmym miejscu i moim zdaniem jest szansa, by w kolejnym pojedynku spotkał się z Kliczką. Według mnie to jedyny obecnie zawodnik, jakiego stać na wygraną nad Kliczką - dodał Władimir Hriunow, główny promotor Ustinowa.

REKOWSKI ZADOWOLONY ZE SPARINGÓW Z USTINOWEM

Obóz Ustinowa jakiś czas temu zaproponował sparingi Wachowi. Ten ich nie przyjął, a w jego miejsce wskoczył Marcin Rekowski (16-1, 13 KO) i to właśnie on przygotowywał Białorusina do tej sobotniej batalii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 09-07-2015 19:53:28 
Mała różnica
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 09-07-2015 20:08:11 
A wiadomo czemu Del Boy się wycofał ??

Haha Ustinow niech się nie kompromituje, poddał się sam w walce z Pulevem, którego zmasakrował Kliczko, a teraz chce sam do niego wychodzić ??
 Autor komentarza: matd
Data: 09-07-2015 20:34:58 
Chisora tez juz jest ,,lekko ,, rozbity. Ale sie nie oszczedzal ,bral najtrudniejsze mozliwe walki ,a Walker to zart jest. Ustinov chce Kliczke? Wszyscy chca Kliczke. Najpierw niech zawalczy np z jakims Heleniusem,Martinem czy nawet Thompsonem,i niech sie wykaze.Raz mial okazje z Pulevem,to pokazal serce do walki i charakter ....
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 09-07-2015 20:37:21 
Z Ustinova nic nie będzie . Niech walczy z Dimitrenko a ten wybije mu boks z głowy.. Ustinov to niech sobie walczy z Pricem.. Walker przyjeżdża po wypłate do tego podejrzana szczęka , licze na efektownie Ko na Walkerze idealny kandydat na ładne Ko .
 Autor komentarza: reckik
Data: 09-07-2015 20:42:23 
Każdy orze jak może
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-07-2015 21:04:02 
Może nie tyle Chisora się wycofał co jego team, widząc rozbitego, otyłego, nie przykładającego się do treningów szczekacza to sami zrozumieli że nie ma sensu. Jego trener po walce z Furym sam mówił że chyba czas na emeryturę dla Chisory. Osobiście to mi się wydaje że on ma chyba coś nie tak pod deklem. Najpierw te lanie po pysku Vitalija, plucie na Wlada, awantura z Hayem no i jeszcze sprawa w sądzie za groźby karalne bo ktoś mu drogę zajechał.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 09-07-2015 21:50:33 
Chisora ci zawodnika porozbijany przez Vita , i 2 razy przez furego trosze też od Helniusa przyjoł raz to nie odbiło sie na nim
to prawie Peter po Walkach kliczką a ustinow cuż zdecydowanie przegrał z Pulewem prawie że do jednej bramki

ciekawe co z Pulewem chyba wróci po ko od włada , Bułagar to dobry fighter ma warunki 194 wzrostu i 112-115 kg jak odbduję to namiesza w czołówce
 Autor komentarza: ChisoraBestFighter
Data: 10-07-2015 16:50:16 
Vitalij71 niedorozwinięty jesteś czy tylko nie umiesz sensownie składać zdan ??? bo już naprawdę nie rozumiem...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.