Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-17

 


KOWALIOW-MOHAMMEDI W CZERWCU LUB LIPCU

Prawdopodobnie w czerwcu lub lipcu kolejną walkę stoczy Siergiej Kowaliow (27-0-1, 24 KO). Posiadacz trzech pasów w wadze półciężkiej przystąpi do obowiązkowej obrony tytułu IBF w starciu z Nadjibem Mohammedim (37-3, 23 KO). Pojedynek został już zaakceptowany przez telewizję HBO, teraz pozostaje ustalić szczegóły z pięściarzami.


GUERRERO JUŻ MYŚLI O POWROCIE

Pomimo ciężkiego boju z Keithem Thurmanem (25-0, 21 KO), od którego nie minęły nawet dwa tygodnie, Robert Guerrero (32-3-1, 18 KO) już myśli o powrocie między liny. "Duch" ma nadzieję, że w tym roku stoczy jeszcze przynajmniej dwie walki.

PROKSA DYR. SPORTOWYM KLUBU: ZAWIESZAM KARIERĘ BOKSERSKĄ

Kariera Grzegorza Proksy (29-4, 21 KO) po przegranej z Maciejem Sulęckim podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night stanęła pod dużym znakiem zapytania. Pięściarz z Węgierskiej Górki nie precyzował swoich planów dotyczących kolejnych występów w boksie. Dziś na specjalnie zwołanej konferencji "Super G" został zaprezentowany jako nowy dyrektor sportowy GKS-u Katowice, klubu piłkarskiego, którego polski bokser jest od wielu lat wielkim kibicem.


KOWALIOW-PASCAL: ŚWIETNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI

Ubiegłotygodniowy pojedynek czempiona IBF/WBA/WBO wagi półciężkiej Siergieja Kowaliowa (27-0-1, 24 KO) z byłym mistrzem świata Jeanem Pascalem (29-3-1, 17 KO) emanował wielkimi emocjami. Kolejny pozytywny akcent dotyczący tego pojedynku to informacja o wynikach oglądalności, które okazały się bardzo dobre.

DAMIAN MIELEWCZYK SZYKUJE SIĘ NA GALĘ W BRODNICY

Już w najbliższą sobotę podczas gali w Brodnicy niepokonany Damian Mielewczyk (7-0, 7 KO) po raz pierwszy zaprezentuje się kibicom na antenie Polsatu Sport. Rywalem pięściarza Thunder Promotions będzie pochodzący z Rumunii Ion Barsan (2-3, 1 KO). Prezentujemy Wam krótką migawkę z przygotowań tczewianina do najbliższego występu.DARIUSZ SĘK O WYSTĘPIE W BRODNICY

Na początku zeszłego tygodnia odwiedziliśmy z kamerą Dariusza Sęka (21-2-1, 7 KO), który wystąpi podczas sobotniej gali w Brodnicy. Co słychać u naszego "półciężkiego"? Czy kontuzja dłoni jest już zaleczona? Wszystkiego dowiecie się z naszej rozmowy - zapraszamy.
OCZAMI FANA BOKSU ZAWODOWEGO: GALA W MONTREALU

Sobotnie wczesne popołudnie w połowie marca wygląda w New England tak, jakby to był wciąż styczeń, a zima miała swój przekorny uśmiech na twarzy, urągając zdrowemu rozsądkowi. Śnieg, marznący deszcz i oczywiście boks to tematy przewodnie naszej wyprawy z Newton do Montrealu. Siedmioosobową ekipę wciskamy w Cadillac Escalade i ruszamy, mając świadomość, że napęd na cztery koła powinien uchronić nas przed zbędnymi poślizgami i opóźnieniem związanym z przyjemnościami podróży w takich właśnie warunkach atmosferycznych.


CZESI DOCENILI ZAWODNIKÓW Z RYBNIKA

Młodzi zawodnicy, którzy zostali wybrani przez Czeską Federację na Turniej w Parubie, pokonali reprezentantów gospodarzy. Dawid Siedlecki jednogłośnie, a jego imiennik Pierchała 2-1. Zawodnicy zaprezentują się także w najbliższy weekend na Turnieju w Boguszowicach - zapraszamy.