KOWALIOW-MOHAMMEDI W CZERWCU LUB LIPCU

Prawdopodobnie w czerwcu lub lipcu kolejną walkę stoczy Siergiej Kowaliow (27-0-1, 24 KO). Posiadacz trzech pasów w wadze półciężkiej przystąpi do obowiązkowej obrony tytułu IBF w starciu z Nadjibem Mohammedim (37-3, 23 KO). Pojedynek został już zaakceptowany przez telewizję HBO, teraz pozostaje ustalić szczegóły z pięściarzami.

- Kowaliow musi boksować w obowiązkowej obronie, co oznacza, że na walkę ma 90 dni, a być może nieco więcej, jeżeli dojdzie do przetargu. Na negocjacje oba obozy mają w każdym razie 30 dni. Kathy Duva twierdzi, że nie powinno być żadnych problemów, bo promuje obu pięściarzy - stwierdził Lindsey Tucker, przewodniczący komitetu mistrzowskiego IBF.

W miniony weekend w Montrealu Kowaliow pokonał przez techniczny nokaut w ósmej rundzie Jeana Pascala. Mohammedi na tej samej gali zwyciężył w szóstym starciu Lee Campbella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 17-03-2015 18:14:33 
Kowaliow v Adonis to jak dla mnie najbardziej wyczekiwana walka w tym momencie. Właściwie niekwestionowany mistrz LHW po odejściu Floyda będzie mógł się spokojnie ubiegać o tron P4P.
 Autor komentarza: Majnus
Data: 17-03-2015 19:01:36 
Ciekawi mnie walka o prymat w tej wadze między Adonisem a Kowaliewem czekam na tą walke bo to może być wielka walka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.