Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-22

 
MURRAY: NIE PAMIĘTAM DRUGIEGO NOKDAUNU

Nie tak wyobrażał sobie Martin Murray (29-2-1, 12 KO) walkę z Giennadijem Gołowkinem (32-0, 29 KO). Brytyjczyk wykazał się wprawdzie dużym hartem ducha na ringu w Monte Carlo, ale nie miał szans w starciu z mocarzem z Kazachstanu, lądując trzy razy na deskach przed przerwaniem walki w jedenastej rundzie.


MAYWEATHER vs PACQUIAO: KHAN TWIERDZI, ŻE TO MOŻE BYĆ NUDNA WALKA

Amir Khan (30-3, 19 KO) drugi rok z rzędu bezskutecznie dobijał się do walki z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO). Ten ostatecznie wybrał Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO), który miał być alternatywą dla Anglika, jeśli wyzwania nie podjąłby Floyd. Tak więc Brytyjczyk został na lodzie. A co myśli o "walce stulecia", jak niektórzy już ochrzcili spotkanie Mayweather vs Pacquiao 2 maja?

FOTORELACJA: MISTRZOSTWA MAZOWSZA

Mistrzostw Mazowsza nie było w naszym Kalendarzu Kibica, ale bylismy tam z naszą kamerą i nagraliśmy pojedynki zawodników podczas dwudniowych walk w ringu Hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 66. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.MATEUSZ MASTERNAK WRACA W MARCU

Przy okazji wczorajszego pojedynku Arthura Abrahama w Berlinie ze swoimi promotorami z niemieckiej stajni Sauerland Event spotkał się były mistrz Europy i pretendent do mistrzostwa świata kategorii junior ciężkiej - Mateusz Masternak (34-2, 24 KO).KAMIL MROCZKOWSKI ZNOKAUTOWAŁ MISTRZA OLIMPIJSKIEGO!

Ogromną niespodziankę sprawił Kamil Mroczkowski, który w dniu dzisiejszym podczas Turnieju Ziem Nadbałtyckich, ciężko znokautował swojego rywala. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyż Kamil często wygrywa przed czasem, gdyby nie fakt, że jego dzisiejszy rywal to Młodzieżowy Mistrz Olimpijski z Chin, Wicemistrz Świata i Mistrz Europy  Peter Kadiru.
ABRAHAM ZNÓW LEPSZY OD SMITHA

Tak jak pięć miesięcy temu, dziś również Arthur Abraham (42-4, 28 KO) udowodnił swoją wyższość nad Paulem Smithem (35-5, 20 KO). Tym samym już po raz trzeci obronił tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii super średniej.