KAMIL MROCZKOWSKI ZNOKAUTOWAŁ MISTRZA OLIMPIJSKIEGO!

Ogromną niespodziankę sprawił Kamil Mroczkowski, który w dniu dzisiejszym podczas Turnieju Ziem Nadbałtyckich, ciężko znokautował swojego rywala. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyż Kamil często wygrywa przed czasem, gdyby nie fakt, że jego dzisiejszy rywal to Młodzieżowy Mistrz Olimpijski z Chin, Wicemistrz Świata i Mistrz Europy – Peter Kadiru.

- Cudownie, nie spodziewałem się tego, że tak mi pójdzie w dzisiejszej walce. Dziś był mój dzień. Jestem bardzo dobrze przygotowany, trener nie pozwolił mi odpuścić żadnych zajęć. Teraz wiem, że było warto tak ciężko pracować – powiedział Mroczkowski tuż po walce.

W kolejny weekend nasz "ciężki" miał ponownie skrzyżować rękawice z Kadiru podczas turnieju na terenie Niemiec. Już dziś wiemy, że do tej walki nie dojdzie. Po ciężkim nokaucie Mistrz Olimpijski jest wykluczony z uprawiania swojej dyscypliny na miesiąc lub dłużej.

- Bałem się o przebieg tej walki. Wiedziałem, że Kamil jest mocny, bardzo mocny. Dziś Kamil od początku do końca zrealizował założenia taktyczne, dlatego też walka poszła po naszej myśli. Nie spodziewałem się tak ciężkiego nokautu – podsumował dzisiejsze zmagania trener Lewandowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 22-02-2015 15:34:13 
Gratuluję sukcesu Kamil, widzę Cię nie raz na mieście, być może niedługo będę wołał o Autograf:). Szkoda, że nie ma materiału wideo, można by zobaczyć ten nokaut.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 22-02-2015 18:23:53 
pracować pracować pracować , tylko tak można zajść do sukcesu , propsy za walkę !
 Autor komentarza: hawran
Data: 22-02-2015 19:10:57 
prosze wideo https://www.youtube.com/watch?v=ZyRvpUA_Kr4&feature=youtu.be
 Autor komentarza: trucker
Data: 22-02-2015 19:13:30 
Dawać go na zawodostwo....Bo jak narazie to prawie wszyscy bądź nawet wszyscy nasi prospekci to waciaki....
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-02-2015 20:22:49 
https://www.youtube.com/watch?v=ZyRvpUA_Kr4#t=596
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 22-02-2015 20:28:56 
Tylko nie idź na zawodowstwo , zdobądź coś najpierw w amatorce !
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 22-02-2015 20:32:37 
Są waciakami , bo nie mają techniki , nie mają techniki , bo przechodzą na pro za szybko .
Chłopak ma słabą pracę nóg, kondycję i lewy .
Duuuużo pracy przed nim , ten nokaut to uderzenie w tempo i w punkt , ale ciekawe czy to zauważy ? pewnie będzie gadanie o tym , że ja to mam siłę ciosu i spinka .
Brać przykład z Jakubowskiego , on wie o co chodzi
 Autor komentarza: rockymarciano
Data: 22-02-2015 20:47:38 
knockdown chyba a nie knockout
 Autor komentarza: JKWSB
Data: 22-02-2015 20:54:02 
Pełna zgoda z @szansepromotions. Przed chłopakiem jeszcze mnóstwo pracy, szczególnie nogi. Cofając się w zasadzie robi kroczek zamiast odskoczyć i traci równowagę przy ofensywie przeciwnika. To z kolei prowokuje opuszczanie rąk i bum... Kondycji starczyło na pierwszą rundę. Drugą już przegrał wyraźnie i trzecia zapowiadała się podobnie. Co w żadnym wypadku nie umniejsza sukcesu. To raczej nie krytyka zawodnika, ale tych, którzy chcą z niego mistrza robić albo - nie daj Boże! - zawodowca.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 22-02-2015 22:17:49 
Ale trzeba umieć uderzyć w tempo i punkt!A tą kombinacją Kamil pokazał że jest dobrze szkolony i ma talent. !Wyszedł do walki bez kompleksu i to jest następny b.duży plus.Bardzo mądra i przemyślana pierwsza runda.Dobry l.prosty a tego lewego brakuje naszym reprezentantom i nawet tym z Hussarii/oprócz Jablońskiego i Jakubowskiego/No i proszę ,Polski pięściarz wygrywa z Mistrzem.To dobry znak !
 Autor komentarza: Matys90
Data: 22-02-2015 22:42:01 
Kurde, po nagłówku myślałem, że co najmniej Cammarallego znokautował, a tu jakiś młodzieżowy mistrz ;) Oczywiście gratulacje, zakończenie fajne, ale przyznam szczerze, że całej walki nie sposób oglądać, festiwal przytulania, ogólnie chaos i bałagan w ringu...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 22-02-2015 23:06:15 
Matys90, Dzisiejszy rywal to Młodzieżowy Mistrz Olimpijski z Chin, Wicemistrz Świata i Mistrz Europy – Peter Kadiru.a dla ciebie to ...jakis mlodziezowy mistrz,brak słów...
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 22-02-2015 23:21:25 
Powiem tak, ta wygrana powinna dać do myślenia zawodnikowi, spowodować, że jeszcze większe zaangażowanie i serce będzie wkładał w treningi. Ma talent, to widać gołym okiem, jest młody i ma świetne warunki fizyczne. Jeszcze bardzo dużo pracy przed Nim, ale widać duży progres w jego sposobie boksowania. Ma bardzo dobrego trenera jak na ten etap kariery, prawdziwy pasjonat boksu, wkłada dużo czasu i serca w przygotowania swoich podopiecznych. Ciągle szuka sposobów jak polepszyć ich byt, żeby mogli spokojnie trenować. Pozostaje życzyć sukcesów i czekać na kolejne spektakularne wygrane tego młodego perspektywicznego zawodnika.
 Autor komentarza: Ned
Data: 23-02-2015 10:39:10 
Gratulacje. To sprawia, że warto śledzić jego rozwój, ale nic poza tym. Żadnej ekscytacji, żadnego wieszczenia sukcesów. Przy odpowiednio dużym nakładzie pracy, może coś z tego zawodnika być. Ale to dopiero POCZĄTEK drogi do ewentualnych sukcesów. Niestety wielu zawodnikom po takim małym błysku wydaje się, że to już KONIEC zapierdalania i dalej pójdzie z górki. Tacy budzą się z ręką w nocniku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.