MAYWEATHER-PACQUIAO: BUFFER I LENNON JR ZAPOWIEDZĄ WALKĘ

Dwaj najsłynniejski anonserzy boksercy na świecie po raz drugi staną w jednym ringu. Jimmy Lennon Jr potwierdził, że wraz z Michaelem Bufferem zapowie 2 maja w Las Vegas walkę stulecia - starcie Floyda Mayweathera Jr. (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO).

Pierwszy raz pracowali razem w 2002 roku przy okazji pojedynku Lennoxa Lewisa z Mike'em Tysonem. Pierwszego zapowiedział Buffer, który w maju przedstawi Pacquiao, a drugiego Lennon Jr - dzisiaj regularnie zapowiadający występy Mayweathera. Obaj anonserzy, z obaw przed ekscesami przed pierwszym gongiem, których mogliby się dopuścić zwaśnieni bokserzy, byli wówczas przedzielni kordonem ochroniarzy. Tym razem ich współpraca powinna mieć bliższy charakter.

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób zostanie odczytany werdykt. W przypadku walki Lewis-Tyson sprawa była prosta, ponieważ Brytyjczyk znokautował rywala i reprezentujący tę samą stację Buffer mógł oficjalnie obwieścić to światu. W starciu Mayweathera z Pacquiao bardziej prawdopodobne wydaje się rozstrzygnięcie na punkty, co oznacza, że duet anonserów nie tylko przed, ale i po ostatnim gongu może dzielić obowiązki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adriandbz
Data: 22-02-2015 11:43:20 
Aż ciary po plecach przechodzą na samą myśl o tej walce. Oby tylko nie okazało się, że to będzie niewypał i będzie wiało nudą ;]
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 22-02-2015 12:18:01 



Iiiiiiit's shoooowtiiiime so let's get ready to ruuuuuuuuuuuumbllllleeeeeeee !!! lol


 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.