Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-25

 


LUDZIOM WILDERA NIE SPIESZY SIĘ DO WIELKICH WALK

Deontay Wilder (33-0, 32 KO) już teraz chciałby największych walk, z Władimirem Kliczką (63-3, 53 KO) na czele, jednak obóz nowego mistrza WBC w wadze ciężkiej jest ostrożniejszy w planowaniu przyszłości Amerykanina. Shelly Finkel, jeden z jego menedżerów, podkreśla, iż pośpiech w przypadku 29-latka nie jest wskazany.


WIDEO: MIELEWCZYK vs ABRAMENKA

W sobotni wieczór w Tczewie odbyła się piąta edycja gali EbroGym Fight Night organizowana przez grupę Thunder Promotions. W głównej walce wieczoru Damian Mielewczyk (5-0, 5 KO) pokonał przed czasem Aliaksandra Abramenkę (17-46-1, 6 KO) z Białorusi. Prezentujemy Wam teraz zapis wideo z tego pojedynku.


WYNIKI EBROGYM FIGHT NIGHT V

Wczoraj w Tczewie odbyła się piąta edycja gali EbroGym Fight Night organizowana przez grupę Thunder Promotions. W walce wieczoru Damian Mielewczyk (5-0, 5 KO) pokonał przed czasem Aliaksandra Abramenkę (17-46-1, 6 KO) z Białorusi.


ESPINOZA: ARUM MOŻE WSZYSTKO ZAPRZEPAŚCIĆ

Bob Arum, promotor Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO), powtarza od jakiegoś czasu w mediach, że ze strony jego i jego boksera wszystko jest już załatwione i do zorganizowania wielkiej walki potrzebna jest tylko zgoda Floyda Mayweathera Jr (47-0, 26 KO). Szef sportu w telewizji Showtime oskarża tymczasem promotora o kłamstwa i mówi, że tego typu wypowiedziami może poważnie zaszkodzić ciągle trwającym negocjacjom.


FOTORELACJA: WIERZBICKI vs HRGOVIĆ (+91kg)

Ostatni raz wracamy do meczu Rafako Husssars Poland z Astana Arland Kazakhstan. W wadze super ciężkiej spotkali się były wicemistrz świata młodzieżowców - Paweł Wierzbicki, z mistrzem świata w tej samej grupie wiekowej - Filipem Hrgoviciem. Po pięciu rundach zwyciężył świetnie dysponowany Chorwat, a my prezentujemy Wam teraz fotorelację z ich potyczki.
RIOS PRZEJECHAŁ SIĘ PO ALVARADO

Trzecia walka pomiędzy Brandonem Riosem (33-2-1, 24 KO) a Mike'em Alvarado (34-4, 23 KO) okazała się najbardziej jednostronna. Podopieczny Roberta Garcii udowodnił swą wyższość w tej trylogii i znów będzie się liczył w stawce wagi półśredniej.
CHAVEZ: SPRAWDZĘ GOŁOWKINA W RINGU

Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO) ma przed sobą walkę z Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO), ale pewny zwycięstwa Meksykanin powoli myśli już o kolejnych, większych nazwiskach. Wśród nich jest mający opinię najbardziej unikanego pięściarza świata Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO).