POLACY WE FRANCJI W KRATKĘ

W miniony weekend podczas dwóch różnych gal we Francji wystąpiło aż pięciu Polaków. Nasi rodacy walczyli jednak ze zmiennym szczęściem.

Występujący w wadze super średniej Artur Sankowski (1-5) uległ po ośmiu rundach jednogłośnie na punkty Mohamedowi El Achi (3-0-3, 1 KO), zaś Patryk Jackowiak (1-1-1, 1 KO) już w pierwszej rundzie został znokautowany przez Barthelemy'ego Lefebvre (10-7-1, 3 KO).

Boksujący na pograniczu kategorii super lekkiej oraz półśredniej Jakub Czaprowicz (2-1-1, 2 KO) zastopował w pierwszej odsłonie Yohanna Le Bronneca (1-6-1). "Ciężki" Jakub Kozera (0-3) jak dotąd tylko przegrywa, ale tym razem po raz pierwszy przed czasem. David Spilmont (4-4, 3 KO) zmusił Polaka do poddania w czwartym starciu.

I na koniec zaprawiony w takich trudnych bojach Robert Talarek (9-8-2, 4 KO) wypunktował po sześciu rundach Jonathana Bertonniera (18-13-3, 6 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SGFight
Data: 26-01-2015 11:58:01 
Do redakcji.czemu nikt nie napisal ze walczyla tam tez polka ? Na gali we francji.podopieczna pans Butowicza? I calkiem dobrze jej poszlo.nie ladnie ze strony bokser.org
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.