WYNIKI EBROGYM FIGHT NIGHT V

Redakcja, Informacja własna

2015-01-25

Wczoraj w Tczewie odbyła się piąta edycja gali EbroGym Fight Night organizowana przez grupę Thunder Promotions. W walce wieczoru Damian Mielewczyk (5-0, 5 KO) pokonał przed czasem Aliaksandra Abramenkę (17-46-1, 6 KO) z Białorusi.

"Miela" od samego początku przejął w ringu inicjatywę i kłuł rywala lewym prostym. Przyjezdny rywal nie wykazywał zbyt dużo chęci i ograniczył się do defensywy i sporadycznie zadawanych pojedynczych ciosów. W trzeciej rundzie pięściarz Thunder Promotions zdecydowanie przyspieszył, zasypał Białorusina ciosami i sędzia zdecydował się na liczenie, po czym przerwał walkę.

W drugiej z głównych walk Jarosław Prusak (3-0, 3 KO) bez problemu uporał się z Krzysztofem Chochlem (0-10). W drugiej rundzie zawodnik z Elbląga był trzykrotnie liczony po ciosach na korpus i sędzia postanowił przerwać nierówne zawody.

W walkach poprzedzających pojedynki zawodowe Filip Miszczak (Corpus Tczew) po ciekawym boju pokonał Tomasza Domalewskiego (Wisła Tczew), Adam Szamp (Corpus Tczew) wygrał na punkty z Bartłomiejem Maziarzem, a Filip Zaręba (Corpus Tczew) zwyciężył przed czasem Kamila Żukowskiego.