Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-09

 


ANDRZEJ SOŁDRA: O NICZYM NIE WIEM

Dziś rano wyciekła informacja o rzekomym rewanżu Dawida Kosteckiego (39-2, 25 KO) z jego niespodziewanym pogromcą z gali Polsat Boxing Night - Andrzejem Sołdrą (11-1-1, 5 KO). Sprawę jednak dementuje sam zainteresowany - Najśmieszniejsze jest to, że ja przynajmniej nic o tym nie wiem - nie ukrywa zwycięzca tamtej listopadowej potyczki.


CHARLES BREWER: DZISIEJSZA WAGA ŚREDNIA I SUPER ŚREDNIA TO ŻART

Już 12 stycznia były czempion federacji IBF wagi super średniej Charles Brewer (40-11, 28 KO) odbierze nagrodę "Living Legend" ku czci wspaniałego Joe Fraziera. Trofeum to wręczy mu w jego rodzinnej Filadelfii córka słynnego "Smokin Joe" Jacqui Frazier-Lyde w obecności takich osobistości jak choćby Larry Holmes, Bernard Hopkins i Steve Cunningham.


JAY Z WYKUPIŁ GRUPĘ GARY'EGO SHAWA

Na kilkanaście godzin przed swoją pierwszą bokserską galą należąca do Jaya Z grupa Roc Nation Sports ogłosiła, że kupiła od Gary'ego Shawa jego stajnię promotorską. Kontrakty wszystkich jej zawodników, w tym Bryanta Jenningsa (19-0, 10 KO), przechodzą tym samym w posiadanie słynnego rapera i jego współpracowników.PROWODNIKOW I POSTOŁ WRÓCĄ W USA

Menedżer obu zawodników Wadim Korniłow poinformował, że trwają prace nad kolejnymi walkami Rusłana Prowodnikowa (24-3, 17 KO) i Wiktora Postoła (26-0-, 11 KO). Zarówno Rosjanin, jak i Ukrainiec mają wystąpić na galach w Stanach Zjednoczonych.SANCHEZ: DE LA HOYA NIE PUŚCI CANELO NA GOŁOWKINA

Trenujący Giennadija Gołowkina (31-0, 28 KO) Abel Sanchez przyznaje, że nie widzi dużych szans na walkę swojego podopiecznego z Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO) lub Miguelem Cotto (39-4, 32 KO). Według szkoleniowca ani Meksykanin, ani Portorykańczyk nie postawi stopy na ringu, na którym przebywać będzie siejący postrach w wadze średniej Kazach.