PROWODNIKOW I POSTOŁ WRÓCĄ W USA

Menedżer obu zawodników Wadim Korniłow poinformował, że trwają prace nad kolejnymi walkami Rusłana Prowodnikowa (24-3, 17 KO) i Wiktora Postoła (26-0-, 11 KO). Zarówno Rosjanin, jak i Ukrainiec mają wystąpić na galach w Stanach Zjednoczonych.

- Negocjujemy w sprawie pojedynku Rusłana, mamy nadzieję, że w ciągu tygodnia lub dwóch będziemy już mieli konkretną datę. Nie mam do przekazania żadnych nazwisk, ale wkrótce powinniśmy móc poinformować o szczegółach - powiedział Korniłow o Rosjaninie.

Prowodnikow ostatnią walkę stoczył pod koniec listopada w Moskwie, stopując w piątej rundzie Jose Luisa Castillo. W niedalekiej przyszłości prawdopodobnie znowu wystąpi w ojczyźnie, ale na tę chwilę w grę wchodzi tylko pojedynek w USA.

Za oceanem będzie boksować także Postoł, obowiązkowy pretendent to tytułu WBC w wadze junior półśredniej, który dzierży Danny Garcia (29-0, 17 KO). Obóz Ukraińca zgodził się, aby Amerykanin stoczył jeszcze jedną walkę w dobrowolnej obronie tytułu, a sam Postoł pozostanie w tym czasie aktywny, boksując z nieznanym jeszcze rywalem. Między liny wejdzie prawdopodobnie w kwietniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-01-2015 13:26:12 
Czekam na walkę Postol vs Garcia.
Mam dziwne przeczucie,że sędziowie znowu będą musieli ratować Danny'emu dupę.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 09-01-2015 13:28:22 
Ciężko będą mieli z zakontraktowaniem kogoś ze ścisłego topu dla Rusłana. Wątpię by Bradley zgodził się na rewanż. No chyba, że dogadają się z GBP w co jednak śmiem wątpić. Od momentu zakopania toporu wojennego między Bobem, a Oscarem już trochę minęło czasu, a jedyną walką (nawet nie galą!) jaką wspólnie zorganizowali to było Herrera-Benavidez po której to zresztą De La Hoya miał sporo pretensji o werdykt sędziowski.

W sumie Prowodnikow nie jest nawet związany kontraktem z TR, lecz z Banner Promotion. No, ale częściej widujemy go na galach Top Rank.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 09-01-2015 14:01:39 
Haymon nie da Garcii dla Postoła , za duże ryzyko , za mały hajs
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-01-2015 16:08:15 
szansepromotions
Za dobry hajs, to w zasadzie z każdym ryzyko.
Zobaczymy
 Autor komentarza: progresywny
Data: 09-01-2015 17:02:20 
Ja tam żywię pozytywne emocje do Rusłana Provodnikova bo kojarzy mi się z postacią Rysia z Klanu ;D
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 09-01-2015 18:03:33 
Lubię oglądać walki Prowodnikowa, budzą w mnie dużo emocji, sama walka z Bradleyem zostawiła mi spory ślad w pamięci i pewnie nie zapomnę jej do końca życia. Dramaturgia pierwszej klasy, jeden i drugi dali z Siebie wszystko.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-01-2015 21:09:13 
Do Rysia z Klanu podobny, ale oczywiście nie tak przystojny ;-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.