ANDRE WARD WYKUPIONY PRZEZ JAYA Z!

Redakcja, Informacja prasowa

2015-01-09

W końcu! Najlepszy zawodnik kategorii super średniej - wspaniały Andre Ward (27-0, 14 KO), nareszcie może myśleć o kolejnych walkach. Wszystko za sprawą znanego rapera Jaya Z i jego grupy promocyjnej Roc Nation Sports.

Rano informowaliśmy Was o tym, że nowy gracz na rynku, który dziś w nocy przeprowadzi pierwszą swoją galę, wykupił od Gary'ego Shawa jego stajnię promotorską. Teraz dalsza część zakupów.

Jak poinformowały rosyjskie media, Jay Z wykupił prawa do Warda, który od wielu miesięcy pozostawał skonfliktowany ze swoim promotorem - Danem Goossenem. Ten niedawno umarł, lecz prawa promotorskie nad Wardem przejęli członkowie jego rodziny. Jak widać Jay Z przekonał ich do swoich racji i pozyskał tę gwiazdę światowych ringów.

Przez 28 miesięcy wciąż młody Andre stoczył tylko jedną walkę w obronie pasa federacji WBA kategorii super średniej. Wyraźnie wypunktował wtedy Edwina Rodrigueza. Wcześniej jednak sięgnął po złoty medal olimpijski w Atenach, a już na ringu zawodowym odprawił tak znanych rywali jak Mikkel Kessler, Carl Froch, Arthur Abraham czy Chad Dawson.

ANDRE WARD: SERWIS SPECJALNY

W chwili obecnej nie wiadomo kiedy Ward znów pojawi się w ringu ani kto będzie jego rywalem. Najważniejsze za to, że jego kariera znów będzie kontynuowana!