Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-23

 IV OGMP 2014 - FINAŁ 81kg BARTŁOMIEJ MINISZEWSKI vs KAMIL LAMCZYK

Przechodzimy kategorię wyżej w finale seniorów podczas IV Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski (19-21.09.2014) Busko-Zdrój. Bartłomiej Miniszewski z klubu Skalnik Wiśniówka uległ zawodnikowi gospodarzy jednogłośnie na punkty. Kamil Lamczyk dokłada kolejne punkty do klasyfikacji drużynowej, przez co "RING" Busko ląduje na trzecim miejscu tegorocznego turnieju.IV OGMP 2014 - FINAŁ 75kg SZYMON HAMERSKI vs SEWERYN GUZIOR

Najmocniej obstawiona kategoria w kraju miała w Busko-Zdroju też swoich faworytów. W finałowej walce podczas IV Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski (19-21.09.2014) Wagę 75kg do ringu wniósł Szymon Hamerski z klubu Zawisza Bydgoszcz i Seweryn Guzior (Wisłok Rzeszów). Obejrzyjmy ten pojedynek, być może któryś z nich w przyszłości będzie reprezentował kraj - mówił o tym prezes klubu "RING" Busko, pan Władysław Olszowy.

ALGIERI CHCE NARZUCIĆ PACQUIAO SWÓJ STYL OD POCZĄTKU

Kilka dni temu były mistrz świata, obecnie znany analityk i trener Chris Byrd stwierdził, że Chris Algieri (20-0, 8 KO) może okazać się bardzo niewygodnym rywalem dla Manny'ego Pacquiao (56-5-2, 38 KO), z którym zmierzy się 22 listopada podczas gali w Makau. Amerykanin również widzi szansę w swoim niewygodnym stylu na pokonanie sławnego Filipińczyka.
MASTERNAK STAWIA NA WŁODARCZYKA, KOŁODZIEJOWI ŻYCZY JAK NAJLEPIEJ

W najbliższą sobotę aż trzech Polaków występujących w limicie kategorii junior ciężkiej i należących do światowej czołówki stoczy swoje walki. Jednym z nich będzie Mateusz Masternak (32-2, 23 KO), który w Kilonii zmierzy się z Gaborem Halaszem (35-15, 15 KO). Wrocławianin będzie miał łatwiejsze zadanie niż dwaj jego rodacy, ale widzi również dla nich szansę.


DIABLO: MAM DOŚĆ TAK ZWANYCH NIEMIECKICH MISTRZÓW

Krzysztof Włodarczyk (49-2-1, 35 KO) dużą estymą darzy swojego sobotniego rywala Grigorija Drozda (38-1, 27 KO). "Diablo" podkreśla, że Rosjanin ma duszę wojownika i nie boi się wyzwań - w przeciwieństwie do pięściarzy występujących w Niemczech, którzy posiadają połowę najważniejszych pasów w wadze junior ciężkiej.