POZOSTAŁE CYTATY Z KONFERENCJI W MOSKWIE

Większość wypowiedzi z wczorajszej konferencji prasowej przed sobotnią galą w Moskwie już Wam cytowaliśmy, teraz tylko uzupełniamy cytaty głównych bohaterów, z Krzysztofem Włodarczykiem (49-2-1, 35 KO) i Pawłem Kołodziejem (33-0, 18 KO) na czele.

Krzysztof Włodarczyk:
W Moskwie jestem po raz czwarty, a drugi raz tu zawalczę. Czuję się pozytywnie napompowany. Drozd to świetny zawodnik i mogę go tylko szanować za jego umiejętności. Nie ma mowy o tym, bym go w jakikolwiek sposób lekceważył. Teraz czekam już tylko na dobrą walkę.

Grigorij Drozd (38-1, 27 KO), przeciwnik Włodarczyka:
Czekałem na to całe życie. Byłem gotowy już wiele lat temu i w końcu się doczekałem, w dodatku na oczach moich kibiców. To życiowa szansa, być może ostatnia z racji moich 35 lat na karku. Za mną świetny obóz i nie zamierzam zawieść swojego zespołu. Krzyśkowi dziękuję za daną mi szansę. Są inni mistrzowie, którzy po zdobyciu pasa stają się aroganccy, na szczęście Krzysiek jest inny. Na walce będzie wielu moich znajomych z dzieciństwa, więc za mną mocna obstawa. Nigdy nie pomyślałbym nawet o niedocenieniu kogoś takiego jak Włodarczyk i szykuję się na ciężką wojnę.

Paweł Kołodziej:
Za mną długie przygotowania do potencjalnych walk z Huckiem czy Hernandezem, które niestety poszły na marne. Teraz jednak staję przed walką z wielkim mistrzem i cieszę się, że mój zespół wynegocjował dla mnie taki pojedynek. Lebiediew zaimponował mi kiedyś w spotkaniu z Huckiem, gdy na własne oczy oglądałem ich potyczkę spod ringu.

Denis Lebiediew (25-2, 19 KO), przeciwnik Kołodzieja:
Jestem przygotowany na rywalizację z Polakiem. Za mną doskonały obóz pod okiem Freddiego Roacha, który jest znakomitym szkoleniowcem. To świetny facet, traktujący zawodnika jak swojego syna. A co spotkaniu z Kołodziejem? Numerem jeden na mojej liście życzeń pozostaje Marco Huck.

Freddie Roach, trener Lebiediewa:
Nie przepadam za leniuchami. Wolę współpracować z pięściarzami ciężko trenującymi, a Denis jest właśnie takim bokserem. Zresztą jak większość rosyjskich pięściarzy. Mieliśmy świetny obóz w Los Angeles. Mówimy wspólnym językiem bokserskim, stąd też mimo pewnych trudności dogadywaliśmy się doskonale. Na Kołodzieja jesteśmy przygotowani w stu procentach.

Fiodor Łapin, szkoleniowiec Polaków:
Według mnie siedzący przy tym stole zawodnicy są lepsi niż dwaj pozostali mistrzowie świata w tym samym limicie, czyli Hernandez i Huck. Paweł był o krok od kilku walk mistrzowskich. Wkrótce będzie obchodził 34. urodziny i to może być jego ostatnia taka szansa(...). Lebiediew był lepszy od Hucka przez większość walki. Wygrał wyraźnie końcówkę, a mimo wszystko to zdaniem sędziów nie starczyło.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jazziq
Data: 23-09-2014 07:41:47 
Ktoś kiedyś powiedział że nie można przygotować dwóch zawodników do mistrzowskich walk w tym samym czasie. Pamięta ktoś może kto to mówił?
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 23-09-2014 09:36:45 
Roach to tak trenowal Lebedeva, ze po przyjezdzıe do Moskwy sam byl zaskoczony jego forma
 Autor komentarza: Jablo
Data: 23-09-2014 10:04:40 
Ktos może się orientuje, gdzie w TV, będzie można obejrzeć walkę Włodarczyka?
 Autor komentarza: BOXER
Data: 23-09-2014 10:07:24 
Polsat sport ale nie wiem czy czasem na extra
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 23-09-2014 10:08:13 
Najlepszy cytat to zdecydowanie slowa Lapina. Wiem, ze nie mysli tak naprawde, ale po co takie gadanie. Jezeli motywacja Pawla przez trenera ma wygladac w ten sposob, czyli opierac sie na klamstwie i bajaniach, to ring zweryfikuje to szybko i na pewno bezwzglednie.
 Autor komentarza: ghost
Data: 23-09-2014 10:26:42 
Jablo, BOXER
Polsat Sport (bez Extra) i Polsat Sport HD.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 23-09-2014 10:29:48 
@Jablo

Polsat Sport od 18:00.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 23-09-2014 11:49:38 
Lebiedew kompletnie lekcewazy Kolodzieja, tutaj nie ma uprzejmowsci jak miedzy Wlodarczykiem, a Drozdem. Oczywiscie swiadom jestem wszystkich atutow Lebiediewa, ale mam nadzieje, że Kolodziej napsuje troche krwi mistrzowi. To bedzie szalenie trudne, ale nie takie cuda dzialy sie w ringu. Wszyscy zapowiadali, ze Huck zje, strwi i wypierdzi w ciagu kilku rund Larghettiego, a wyszlo jak wyszlo
 Autor komentarza: ghost
Data: 23-09-2014 13:28:06 
@ przemyto
Lekceważy, czy ocenia realnie?
Trudno się dziwić Lebiediewowi, że nie wytrzymał i zaczął sam robić podśmiechujki z Kołodzieja. Zaczął o tym, jak ten zaczął przekonywać, że zwycięży.
Gdyby Lebiediew wychwalał Kołodzieja pod niebiosa - jaki to wspaniały, niepokonany pięściarz mu się trafił, jaka to będzie ciężka i trudna walka dla niego (jak robi to większość) to byłoby dopiero żałosne.

Powiedział, że miał sparringpartnerów lepszych od "Harnasia" i to prawda. Maccarinelli by Kołodzieja zdemolował. Jak każdy inny solidny cruiser.
 Autor komentarza: ghost
Data: 23-09-2014 13:29:21 
* Zaczął po tym...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.