Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-22

 


MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W DZIERŻONIOWIE I POLSAT BOXING NIGHT

Mariusz Grabowski - nowy promotor, coraz prężniej działający na naszym rynku, wciąż ma nadzieję, że uda się skonfrontować Ewę Brodnicką z Ewą Piątkowską oraz Damiana Wrzesińskiego z Rafałem Kaczorem podczas Polsat Boxing Night. I właśnie o tej imprezie, ale również gali w Dzierżoniowie, którą Grabowski współpromuje ze stajnią Global Boxing, porozmawialiśmy z nim podczas piątkowej imprezy w Radomiu.


GONZALEZ: CHCĘ BYĆ MISTRZEM PIĘCIU KATEGORII

Na początku września Roman Gonzalez (40-0, 34 KO) zdobył mistrzostwo świata w trzeciej kategorii wagowej, ale idący od nokautu do nokautu "Chocolatito" bynajmniej nie zamierza na tym poprzestać. Pięściarz z Nikaragui zamierza wywalczyć tytuł w czwartej, a potem nawet w piątej wadze.


CHAMBERS: STIVERNE JEST OCIĘŻAŁY

Tak jak wielu kibiców, Eddie Chambers (39-4, 21 KO) ostrzy sobie apetyt na walkę o pas WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) a Deontayem Wilderem (32-0, 32 KO). Amerykanin nie widzi w niej wyraźnego faworyta - podkreśla, że pretendent jest niesprawdzony, a mistrz nie robi na nim dużego wrażenia.


IV OGMP 2014 - FINAŁ 64kg KAROL BUCHCIC vs ADRIAN MARCHEL

IV Otwarte Gwardyjskie Mistrzostwa Polski (19-21.09.2014) Busko-Zdrój - prezentujemy zapis kolejnej walki seniorów w kategorii 64kg Karol Buchcic (Kick Boxing Kielce) - Adrian Marchel (Hetman Białystok). Wśród wielu barwnych pojedynków które tego dnia mogliśmy zobaczyć - w tej sędziowie byli jednomyślni, typując zwycięstwo zawodnika z najlepszego klubu tych Mistrzostw.
SIŁŁACH: LEBIEDIEW ZNOKAUTUJE KOŁODZIEJA

Ukraiński bokser Ismaił Siłłach (21-2, 17 KO), główny sparingpartner Denisa Lebiediewa (25-2, 19 KO) przed walką z Pawłem Kołodziejem (33-0, 18 KO), nie spodziewa się w sobotę innego scenariusza, niż wygrana Rosjanina. Pięściarz z Zaporoża twierdzi, że Polak nie dotrwa do końcowego gongu.