KOŁODZIEJ vs LEBIEDIEW: FREDDIE ROACH CHWALI ROSJANINA

Choć sławny Freddie Roach przygotowywał już Denisa Lebiediewa (25-2, 19 KO) kilka miesięcy wcześniej do rewanżu z Guillermo Jonesem, to walka nie doszła do skutku i sobotnim spotkaniem z Pawłem Kołodziejem (33-0, 18 KO) sławny szkoleniowiec po raz pierwszy stanie w narożniku Rosjanina. I jest optymistą.

Dziś odbyła się konferencja prasowa promująca galę w Moskwie. Był na niej również Roach, który opowiadał o obozie przygotowawczym w Los Angeles.

- Zrobiliśmy ponad sto rund sparingów by przygotować się odpowiednio do tego starcia. Denis znajduje się naprawdę w wybornej formie. To utalentowany pięściarz, a w dodatku bardzo ciężko pracuje na treningach. Jak każdy zawodnik ma swoje wady i atuty, ale pracowaliśmy zarówno nad jego plusami i minusami. Nieustannie stara się poprawiać wszystkie niedociągnięcia i poprawiać błędy, ale do ringu wyjdzie w wysokiej formie - zapewnia Roach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 22-09-2014 20:49:06 
Po co ?trzeba było przez tydzień po 3 rundy zrobić i tyle.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 22-09-2014 23:07:32 
Czy on wychodzi do Włodarczyka czy do Kołodzieja?Wyluzuj,niektózy chcą trochę zarobić,a ty chcesz maszynę z niego zrobić?:P
 Autor komentarza: xionc
Data: 24-09-2014 06:52:58 
Lebiediew wyglada jakby parkowal przy krawezniku :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.