KOŁODZIEJ vs LEBIEDIEW: PAWEŁ WIERZY W SWOJE WARUNKI FIZYCZNE

Redakcja, SportBox.ru

2014-09-22

Już w sobotę Krzysiek Włodarczyk i Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) przystąpią do walk mistrzowskich w Moskwie i o ile "Diablo" wydaje się nieznacznym faworytem swojej potyczki, to już pięściarz z Krynicy jest skazywany na pożarcie w konfrontacji z Denisem Lebiediewem (25-2, 19 KO), championem federacji WBA kategorii cruiser.

Zarówno nasz "Harnas" jak i rosyjski bombardier wyjdą do ringu po bardzo długiej przerwie. Ale zdaniem naszego reprezentanta to nie powinno mieć wpływu zarówno na niego, jak i na jego przeciwnika.

- Pomimo iż nie występowałem, to cały czas pozostawałem w treningu i utrzymywałem formę. Denis zapewne również. Byłem bardzo rozczarowany faktem, że na wiosnę odwołano moją potyczkę z Yoanem Pablo Hernandezem, bo byłem na nią przygotowany zarówno fizycznie jak i psychicznie, lecz teraz zostawiam to już wszystko za sobą. Teraz tworzę nową historię swojej kariery. W konfrontacji z Lebiediewem na pewno moim atutem będzie przewaga w warunkach fizycznych i postaram się wykorzystać dużo większy zasięg ramion. Inna sprawa, że samymi warunkami fizycznymi z Lebiediewem nie da się wygrać - nie ukrywa Kołodziej.