Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-23

 


MEKSYKAŃSCY IDOLE

Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO) i Saul Alvarez (44-1-1, 31 KO), czy może mniej znany, ale być może bardziej utalentowany Gilberto Ramirez Sanchez (29-0, 23 KO). Na kogo powinni postawić kibice i promotorzy?MECZ POLSKA - ŁOTWA: MARKUNAS vs PADJUSZKIN

Zapraszamy do obejrzenia inauguracyjnego pojedynku Meczu drużyn z Polski i Łotwy który odbył się w Kętrzynie. Na "pierwszy ogień" kategoria 49kg: Mantas Maskunas reprezentujący barwy gospodarza klubu "Niedźwiedź Kętrzyn" i zawodnika z Łotwy Siergieja Podjuszkina. Zapis całej transmisji na oficjalnym kanale YouTube PZB.
REMIS AUSWAHL POLEN CHOJNICE W NIEMCZECH

Auswahl Polen Chojnice - czyli Wilk Kościerzyna, Sparta Złotów, Paco Lublin i Boxing Team Chojnice - w miniony weekend walczyła w Kaufbeuren niedaleko Monachium w towarzyskim meczu z Box club Kaufbeuren z walka wieczoru Karoliny Michalczuk i Patryka Godlewskiego, więc było co oglądać, a wynik nastraja do rewanżu!
BRIGGS ODMÓWIŁ. USTINOW DLA FURY'EGO?

Nazwisko Shannona Briggsa (55-6-1, 48 KO) pojawiło się niemal natychmiast w kontekście zastąpienia Derecka Chisory po tym, jak kontuzjowany "Del Boy" wycofał się z walki z Tysonem Furym (22-0, 16 KO). Rutynowany Amerykanin oświadczył jednak, że nie jest zainteresowany starciem z kolosem z Manchesteru.DALEKA DROGA DO WALKI BRONER vs MATTHYSSE

Wielu kibiców liczy na to, że po zaplanowanej na 6 września gali w Cincinnati, na której w oddzielnych walkach wystąpią Adrien Broner (28-1, 22 KO) i Lucas Matthysse (35-3, 33 KO), dojdzie do ich bezpośrednich konfrontacji. Wiceprezydent Golden Boy Promotions Eric Gomez studzi jednak nastroje.


ADAMEK - SZPILKA. PROMO

Negocjacje ciągnęły się długo i chyba każdy kibic w Polsce przez moment obawiał się, że ambitny plan organizatorów pójdzie na marne. W końcu udało się - Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) i Artur Szpilka (16-1, 12 KO), a więc dwaj nasi najpopularniejsi pięściarze staną naprzeciw siebie w ringu, by wyłonić tego, który może jeszcze coś ugrać na arenie międzynarodowej. Delikatnie mówiąc panowie nie darzą się sympatią, co zwiastuje wiele ostrych wypowiedzi i zaciętych utarczek słownych.


FURY ZAMIERZA WYŻYĆ SIĘ NA USTINOWIE

- Jestem w życiowej formie i cieszę się, że galę udało się uratować, a kibice dostaną coś wartego wydanych pieniędzy. Zamierzałem znokautować Chisorę, ale w tej sytuacji będę musiał się wyżyć na Ustinowie. Jestem przekonany, że on poczuje na własnej skórze całą mą złość - mówi zmotywowany Tyson Fury (22-0, 16 KO).
BOXING SHOW W AMFITEATRZE

Kolejna edycja Boxing Show rozgrzeje publiczność w Śliwicach. Możemy liczyć nie tylko na spektakl pięściarskich zmagań ringowych, bo choć obecny będzie Dariusz "TIGER" Michalczewski, to do ringu wejdzie, ale jako gość specjalny. Czekać na kibiców będą także walki w formule MMA i pokaz kulturystyki. Usłyszymy i zobaczymy "kopię ELVISA", Paradise, Insomnia - atrakcji nie zabraknie. Organizator przewidział nagrody dla publiczności!
DWAJ ODWAŻNI AUSTRALIJCZYCY

Mistrz świata WBA Super i IBO w kategorii średniej Giennadij Gołowkin (29-0, 26 KO) oraz mistrz świata WBO w wadze półciężkiej Siergiej Kowaliow (24-0-1, 22 KO) nie należą do tych bokserskich championów, do których ustawiają się długie kolejki challengerów. Wręcz przeciwnie, obydwaj mają problemy ze znalezieniem rywali, którzy najzwyczajniej w świecie boją się siły ich uderzeń.