KARAPETJAN GOTOWY ZEJŚĆ Z WAGĄ DLA MAĆCA

Sasun Karapetjan (7-1, 2 KO) wyraził gotowość do zmierzenia się w walce rewanżowej na Polsat Boxing Night z Łukaszem Maćcem (21-2-1, 5 KO). Pochodzący z Armenii zawodnik oświadczył, że może na ten pojedynek zejść do limitu kategorii junior średniej.

Potencjalne starcie pięściarzy, którzy boksowali już ze sobą w grudniu ubiegłego roku, było jednym z tematów wtorkowego programu "Puncher" na antenie Polsatu Sport. Obecni w studiu promotorzy odnieśli się do pomysłu ponownej konfrontacji sceptycznie, ponieważ zawodników dzieli dzisiaj kilka kilogramów różnicy. Trener Karapetjana Andrzej Gmitruk zapowiedział jednak, że porozmawia ze swoim podopiecznym i zapyta się go o zdanie na temat rewanżu.

- Sasun Karapetjan chce rewanżu z Łukaszem Maćcem na PBN. Zadeklarował, że zejdzie do 69 kilogramów. Co na to promotorzy Łukasza? – napisał dzisiaj na Twitterze gospodarz "Punchera" Mateusz Borek.

Pierwsza walka dostarczyła kibicom dużo emocji i zakończyła się po sześciu rundach zwycięstwem Maćca. Sędziowie punktowali wówczas 58:55, 58:57 i 57:56.

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 23-07-2014 22:48:48 
haha, Maciec jest polsrednim, a Sasun, ktory z nim przegral, laskawie chce zejsc kategorie wyzej... zenada
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 23-07-2014 23:00:50 
Lubie Maćca, chłopak ma jaja , nie jest ciągany za uszy, wszystko wydziera własnymi siłami, nawet jeśli nie zostanie MŚ to daję dużo emocji, życzę powodzenia :)

Hahaha Sasun teraz to wszystko zależy od Łukasz, chociaż lepiej gdyby spotkał się z Jackiewiczem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.