KARAPETJAN GOTOWY ZEJŚĆ Z WAGĄ DLA MAĆCA

Redakcja, Twitter

2014-07-23

Sasun Karapetjan (7-1, 2 KO) wyraził gotowość do zmierzenia się w walce rewanżowej na Polsat Boxing Night z Łukaszem Maćcem (21-2-1, 5 KO). Pochodzący z Armenii zawodnik oświadczył, że może na ten pojedynek zejść do limitu kategorii junior średniej.

Potencjalne starcie pięściarzy, którzy boksowali już ze sobą w grudniu ubiegłego roku, było jednym z tematów wtorkowego programu "Puncher" na antenie Polsatu Sport. Obecni w studiu promotorzy odnieśli się do pomysłu ponownej konfrontacji sceptycznie, ponieważ zawodników dzieli dzisiaj kilka kilogramów różnicy. Trener Karapetjana Andrzej Gmitruk zapowiedział jednak, że porozmawia ze swoim podopiecznym i zapyta się go o zdanie na temat rewanżu.

- Sasun Karapetjan chce rewanżu z Łukaszem Maćcem na PBN. Zadeklarował, że zejdzie do 69 kilogramów. Co na to promotorzy Łukasza? – napisał dzisiaj na Twitterze gospodarz "Punchera" Mateusz Borek.

Pierwsza walka dostarczyła kibicom dużo emocji i zakończyła się po sześciu rundach zwycięstwem Maćca. Sędziowie punktowali wówczas 58:55, 58:57 i 57:56.