DALEKA DROGA DO WALKI BRONER vs MATTHYSSE

Wielu kibiców liczy na to, że po zaplanowanej na 6 września gali w Cincinnati, na której w oddzielnych walkach wystąpią Adrien Broner (28-1, 22 KO) i Lucas Matthysse (35-3, 33 KO), dojdzie do ich bezpośrednich konfrontacji. Wiceprezydent Golden Boy Promotions Eric Gomez studzi jednak nastroje.

- Nie oznacza to jeszcze, że się ze sobą zmierzą. Chciałbym, aby kiedyś doszło do takiej potyczki, ale póki co to tylko dwóch ekscytujących zawodników, którzy potrzebują walki i wystąpią na tej samej gali. Tylko tyle – podkreślił Gomez.

Przy okazji wiceprezydent GBP potwierdził, że to pojedynek Bronera będzie główną atrakcją wrześniowej gali, a ten z udziałem Matthysse odbędzie się tuż przed nim. Na innej gali, ale w walce, którą w ramach tego samego programu pokaże telewizja Showtime, ma też wystąpić Andre Berto (28-3, 22 KO). Gomez oznajmił jednak, że to jeszcze nic pewnego.

- Nie otrzymaliśmy potwierdzenia w sprawie trzeciej walki. Przedstawiłem kilka pomysłów [szefowi sportu w stacji Showtime] Stephenowi Espinozie, wkrótce ma się do mnie odezwać. Jest chętny na pokazanie trzech pojedynków, ale losy tego trzeciego wciąż się ważą – powiedział.

Rywal żadnego z bohaterów planowanej gali nie jest jeszcze znany. Do Bronera wstępnie przymierzany jest Emmanuel Taylor (18-2, 12 KO), z kolei Matthysse łączono ostatnio z Michael Perezem (20-1-2, 10 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 24-07-2014 02:46:37 
Nie puszcza ich na siebie poniewaz mogliby sobie zrobic krzywde niszczac kariere.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 24-07-2014 07:38:46 
po prostu "za mali", jeszcze dwie walki w dobrym stylu i bedzie ppv. Przeciez tylko o to chodzi!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.