Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-29

 




RIABIŃSKI POZWAŁ KINGA

Trafił swój na swego. Sławny Don King został pozwany przez Andrieja Riabińskiego o zwrot kwoty w wysokości 2,4 miliona dolarów. Chodzi oczywiście o niedoszłą walkę Guillermo Jonesa z Denisem Lebiediewem.



ROACH: COTTO WYGRA DO CZWARTEJ RUNDY

Zbliżający się pojedynek pomiędzy mistrzem świata WBC wagi średniej Sergio Martinezem (51-2-2, 28 KO) a portorykańskim gwiazdorem Miguelem Cotto (38-4, 31 KO) to największy hit najbliższych tygodni. Faworytem jest 39-letni Argentyńczyk, ale nikt nie wie, jaką formę pokaże "Maravilla" po tak długiej przerwie.



SOSNOWSKI: WAWRZYK TRUDNIEJSZYM RYWALEM OD REKOWSKIEGO

- Andrzej Wawrzyk byłby trudniejszym rywalem z racji doświadczenia na profesjonalnych ringach, ale Marcin Rekowski to też bardzo groźny przeciwnik  mówi Albert Sosnowski, który będzie boksował z Marcinem Rekowskim w walce wieczoru na gali Wojak Boxing Night organizowanej 31 maja w Lublinie przez Babilon Promotion & Sferis KnockOut Promotions. Transmisja w Polsat Sport i kanale otwartym tej stacji.


ADAMEK O REKOWSKI vs SOSNOWSKI

Już pojutrze podczas gali w Lublinie dojdzie do konfrontacji dwóch naszych "ciężkich" - Marcina Rekowskiego (14-1, 11 KO) oraz Alberta Sosnowskiego (48-6-2, 29 KO). Przeciwny takim starciom jest najwybitniejszy nasz pięściarz ostatniej dekady - Tomasz Adamek (49-3, 29 KO), z czym nawet się nie kryje. Posłuchajcie zresztą sami.






HAYE JUŻ TRENUJE, WRÓCI JESIENIĄ?

Po odwołaniu walki z Tysonem Furym (22-0, 16 KO) kibice obawiali się, że nigdy nie zobaczymy już Davida Haye'a (26-2, 24 KO) w ringu, ale wygląda na to, że "Hayemaker" jest już w pełni zdrowy i wznowił treningi, a jego powrotu należy się spodziewać jesienią.


DZIEWCZYNA FROCHA ŹLE ZNOSI ABSTYNENCJĘ

Nie tylko bokser cierpi podczas przygotowań do walki. Podobne katusze znosi czasem jego kobieta, jeżeli zdeterminowany zawodnik chce zachować w swym ciele jak najwięcej testosteronu i przez okres kilku tygodni stroni od seksu. Tak było w przypadku Carla Frocha (32-2, 23 KO) i jego dziewczyny Rachael Cordingley.


ROACH CHCE WALKI PACQUIAO-GARCIA

Trwają poszukiwania kolejnego rywala dla Manny'ego Pacquiao (56-5-2, 38 KO). W ostatnim pojedynku filipiński gwiazdor wyraźnie pokonał Tima Bradleya (31-1, 12 KO), a Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) chyba jednak nie zdecyduje się na piąty pojedynek z "Pacmanem", wobec czego grupie Top Rank nie pozostaje wiele opcji.


KLICZKO WYWALCZYŁ WIĘKSZĄ WYPŁATĘ

Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) od początku był niechętny walce z Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO), ale wygląda na to, że w końcu się zgodził i zmierzy się z Bułgarem 6 września w Hamburgu. Na zachętę wywalczył sobie wypłatę o 5 procent większą niż zwykle.


WŁADIMIR KLICZKO ZOSTANIE OJCEM?

Zachodnie media donoszą, że hollywódzka piękność Hayden Panettiere (24 l.), z którą związany jest król wagi ciężkiej Władimir Kliczko (62-3, 52 KO), zaszła w ciążę i spodziewa się pierwszego dziecka 38-letniego "Doktora Stalowego Młota".


BITWA O ANGLIĘ II

Pół roku temu na ringu w Manchesterze doszło do pojedynku, którego przebieg był wyjątkowo trudny do przewidzenia zarówno dla zwykłych kibiców, jak też fachowców, trenerów i samych jego uczestników. Pierwsza walka Carla Frocha (32-2, 23 KO) i George'a Grovesa (19-1, 15 KO) przeszła do historii, ale nie przyniosła jednoznacznego rozstrzygnięcia, kto jest lepszy.