Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-11

 DON KING CHCE KLICZKI DLA STIVERNE'A

Zdobycie przez Bermanea Stivernea (24-1, 21 KO) tytułu WBC to nie tylko powrót tego pasa do Ameryki Północnej. To również powrót na główną scenę wagi ciężkiej Dona Kinga. Słynny promotor ma dla swojego nowego mistrza ambitne plany i chce, aby zunifikował on tytuły w walce z Władimirem Kliczką (62-3, 52 KO).


EPILOG: MAYWEATHER vs MAIDANA

Przed tygodniem Floyd Mayweather (46-0, 26 KO) pokonał Marcosa Maidanę (35-4, 31 KO), ale była to jego najcięższa przeprawa od lat. Zobaczcie, jak "Money" i "Chino" spędzili ostatnie godziny przed walką oraz jak wyglądał pojedynek za kulisami.


WILDER: STIVERNE ZBIERZE LANIE, TO BĘDZIE ŁATWA WALKA

Deontay Wilder (31-0, 31 KO) zapowiedział, że Bermane Stiverne (24-1-1, 21 KO), który minionej nocy pokonał Chrisa Arreolę (36-4, 31 KO) i zdobył pas WBC w wadze ciężkiej, długo nie nacieszy się trofeum. "Brązowy Bombardier" jest obowiązkowym prerendentem do tego tytułu i przekonuje, że Kanadyjczyk nie będzie dla niego równorzędnym rywalem.WASZYM ZDANIEM: STIVERNE vs ARREOLA II

Za kilka godzin na gali w Los Angeles dojdzie do walki, która wyłoni nowego mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej. W ringu zmierzą się Bermane Stiverne (23-1-1, 20 KO) i Chris Arreola (36-3, 31 KO). Nie będzie to ich pierwsza potyczka - rok temu lepszy był ten pierwszy.PRZYSZŁY RYWAL 'DIABLO' NOKAUTUJE

Ponad półtora roku trwała przerwa BJ Floresa (29-1-1, 19 KO) od boksu. W tym czasie pięściarz z Arizony zajął się komentowaniem walk, lecz gdy podpisał kontrakt z Alem Haymonem z miejsca powrócił na salony. Zaczęto nawet mówić o jego możliwej potyczce z naszym mistrzem świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBC, Krzysztofem Włodarczykiem (49-2-1, 35 KO).
OBÓZ GOŁOWKINA NEGOCJUJE Z GEALE'EM

Niewykluczone, że wkrótce zejdą się w końcu drogi Giennadija Gołowkina (29-0, 26 KO) i Daniela Geale'a (30-2, 16 KO). Łączeni od dłuższego czasu pięściarze mogą się zmierzyć w lipcu na gali, którą pokaże w Stanach Zjednoczonych telewizja HBO.


DONNIE NIETES OBRONIŁ PAS WBO

Donnie Nietes (33-1-4, 19 KO), obok Mannyego Pacquiao jedyny obecnie bokserski mistrz świata z Filipin, zapisał na swoim koncie kolejną obronę tytułu WBO w wadze junior muszej, nokautując podczas gali w Manili Meksykanina Moisesa Fuentesa (19-2-1, 10 KO). Walka zakończyła się w dziewiątej rundzie.WILDER: STIVERNE TO DLA MNIE PROŚCIZNA

Deontay Wilder (31-0, 31 KO) jest obowiązkowym pretendentem dla nowego mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej - Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO), ale ich walka wcale nie musi odbyć się w najbliższym czasie. "Brown Bomber" kompletnie się tym nie przejmuje, bo jest przekonany, że gdy w końcu wyjdzie do ringu z Haitańczykiem reprezentującym barwy Kanady, zwycięży bardzo pewnie - tak jak we wszystkich dotychczasowych pojedynkach.


GOŁOWKIN vs KESSLER POD KONIEC ROKU?

Przed kilkoma dniami Mikkel Kessler (46-3, 35 KO) ogłosił, że wraca na ring i chce boksować z czołowymi bokserami świata, w tym z Giennadijem Gołowkinem (29-0, 26 KO). Na odpowiedź obozu Kazacha, który ma kłopoty z zakontraktowaniem dużych walk, nie trzeba było długo czekać.


SULĘCKI PO WYGRANEJ W BRODNICY

Kapitalne widowisko stworzyli wczoraj późnym wieczorem w Brodnicy debiutujący w kategorii super średniej Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) oraz twardy i szalenie ambitny Nicolas Dion (11-2, 1 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z Polakiem tuż po zejściu z ringu.ROACH: KLUCZEM BĘDĄ CIOSY NA TUŁÓW

Freddie Roach jest przekonany, że Miguel Cotto (38-4, 31 KO) bokserskimi umiejętnościami nadrobi różnicę w warunkach fizycznych i 7 czerwca w Madison Square Garden pokona Sergio Martineza (51-2-2, 28 KO). Kluczem do zwycięstwa mają być dla Portorykańczyka ciosy na tułów.
SĘK PO ZWYCIĘSKIM POWROCIE

Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) wrócił na ring po blisko rocznej przerwie i na dystansie ośmiu rund wypunktował Sergieja Demczenkę (14-7, 10 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z Polakiem tuż po zejściu z ringu.


KRÓL PRAWEGO SIERPOWEGO

Te ciosy widziała cała Polska - Mirosław Kuźma w ringu zmiatał rywali, nie miał jednak szczęścia do sędziów. Powracamy do tamtych czasów i tajemniczych historii blokowania Polskich zawodników.


WIDEO. STIVERNE NOKAUTUJE ARREOLĘ

Po świetnej wojnie ringowej Bermane Stiverne (24-1-1, 21 KO) zastopował Chrisa Arreolę (36-4, 31 KO) i zdobył zwakowany przez Witalija Kliczkę tytuł mistrza świata wagi ciężkiej według federacji WBC! Obejrzyj całą walkę i zakończenie w szóstej rundzie.


EUBANK POROZBIJAŁ ŚWIERZBIŃSKIEGO

Dobra passa Roberta Świerzbińskiego (13-3, 3 KO) niestety dobiegła końca. Na gali w Liverpoolu "Shy" został rozbity i zastopowany przez dobrze rokującego niepokonanego Chrisa Eubanka Jr (15-0, 10 KO) - syna charyzmatycznego mistrza świata dwóch kategorii wagowych.